Starejší, moderátor + DJ na 29.8.2020 - Bratislava

Pekny den hladame starejsieho alebo moderatora+DJ a samozrejme koordinatora celej svadby. Neviem co je lepsie ci vsetko v jednej osobe alebo mat aj starejsieho a DJ zvlast? Kolko to stoji? Termin sbadby 29.8.2020 Ba restauracia Maranello. Potrebujem aby riadil zabavu, aby zahlasil co sa bude diat, pred obradom v hoteli korigoval hosti kam maju ist a zahajil zaciatok svadby. Odibierku nemame. Netusim ci toto dat jednej osobe alebo to rozdelit na DJ a starejsieho. Mate skusenosti? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@melmel78 Pekne pozdravujem, pokiaľ ešte hľadáte, tak som Vám k dispozícii. Všetko Vám vysvetlím a následne sa rozhodnete. Kontakt - viď. môj profil.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Môžem Vám ponúknuť moju hudobnú produkciu. Postarám sa o všetko .Celý priebeh svadby odmoderujem,urobím svadobné hry,zahrám na harmonike a zaspievam pri stoloch ľudové piesne. Mám k dispozícii aj DJ. S pozdravom Michal Kopál
Odpovedať
Osobne by som to rozdelila na dj a starejsi, predsa len ak chces niekoho kto ti pomoze aj v kostole a tak tam predsa dj asi nebude ci? Radsej asi 2 osoby... :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?