starejší na september 2019 zo stredného Slovenska

2. okt 2018250

Ahojte nevestičky. Doporučte mi prosím nejakého starejšieho zo stredného Slovenska a najlepšie hned aj s kontaktom. Už som zúfalá, všetci majú náš termín obsadený ;(

• a koho všetkého si oslovila? nech je lahsie radenie koho mas este skusit 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @heidinka3 skús Mokráňa 🙂

• Sponzor fóra
  • ja odporucam pana mokrana bola som na par svadieb kde robil starejsieho a aj catering a svadby boli super a jedlo chutne 😉

• Poradte mi starejsieho na september?

• @sendy478 este hladas starejsieho? skadial si?

• @sendy478 my budeme mat mokráňa z oslian 🙂

• @misfiska  aj my ho budeme mat🙂 a kedy mate vy?

• @misfiska @methexis  babule este ze som sa mu ozvala hned ako som na neho narazila a stihla som presne ten termin v septembri ktory som planovala 🙂

• @sendy478  aspon ze tak 🙂 mate starejsieho aj s harmonikarom?🙂

• ahojte nevestičky, nemáte ešte nejaký typ na starejšieho + kontakt na október 2015 ? mokráň má už plno 😞

• Skús ten môj tip, čo som už párkrát odporúčala: Igor Balogh.. Je z Liptova.

• ten vyzerá sympaticky, len sa neviem dopátrať k nejakému videu s ním, kde by sa dal pozrieť 😞 ty si ho mala aký bol?

• Sponzor fóra
  • @pepindela  Podľa mňa dobrý, tie zvyky zvládne v pohode a vie krásne spievať a hrať na harmoniku, čo je vhod, ak budete mať viac starších na svadbe... ale napr. DJ nerobí (niektoré baby hľadajú 2 v jednom...)

• @misfiska  samozrejme ze aj s harmonikarom toho by som si nemohla odpustit 😉 @pepindela  tak to na mrzi, ze uz ma plno lebo on je fakt super, ale drzim palce aby ste si nasli tiez nejakeho dobreho a hlavne vtipneho 🙂

• Sendy478 dakujem za uprimnu sustrat 😉 budeme mat toho pana Balogha tak hned potom napisem recenciu,nech to maju buduce nevesticky jednoduchsie 😉

• @sendy478  to mas pravdu, harmonikar lepsi ako dj 😛

• @pepindela  Ahoj, gratulujem k sobášu 🙂 Ako sa Vám páčil Igor Balogh, boli ste spokojní? Cítim sa tak trochu zodpovedná, že som ho odporučila, tak dúfam, že všetko dobre dopadlo 😬

• Ahojte, je tu niekto kto mal pana Balogha? ako to prebiehalo a ci ste boli spokojni??? neviem nikde nájsť nejaké video zo svadby, aby mal človek predstavu....
    dakujem za komenty

• @svadbadad  a preco neskusite napriklad Mokrana? 🙂 s tym maju mnohe skusenosti, ja som najprv vahala ci vobec starejsieho mat, ale ked som videla video zo svadby kde bol tak ma to presvedcilo, on je skvely a hlavne vtipny a ustretovy 🙂 @misfiska  ja nemozem dat na nich dopustit, obaja boli skveli 🙂

• Ahoj, ako starejšieho sme mali pána Igora Balogha a môžeme ho len odporučiť. Celá svadba prebiehala bez problémov a pán Balogh nás dosť odbremenil od organizácií počas prebiehajúcej hostiny a my sme sa mohli venovať hosťom a zabávať 🙂 Priebeh svadby usmerňoval podľa toho, čo sme si dohodli. Mal veľmi profesionálny prístup.

• @jowanna123 Ahoj, mohla by som ťa poprosiť o kontakt na neho, poprípade email by bol lepší. Ďakujem 🙂

• Ahoj. Aj my sme mali na svadbe Igora Balogha. Vrelo odporúčam. Urobil skvelú zábavu. Presne vedel, kedy má čo robiť, nič nesilil. Aj hostia z neho boli uneseni. Zahral nám na fujaru aj harmoniku, zaspieval, rozprával vtipy. Vyplnil každú voľnú chvíľu. A čo sa týka odobierky, tak nakoniec plakala celá rodina

• Dievčatá neviete,či ten Igor Balogh cestuje aj na východné Slovensko?

• @simi_kk  Ahoj, v prípade, že Ste ešte nezohnali starejšieho na Vašu svadbu, rád by som Vám ponúkol svoje služby (starejší/fujarista/harmonikár+spevák). S priateľským pozdravom Peter Ťažký

• Patrisia8888, mne povedal, že chodí v rámci celého Slovenska, len mu treba preplatiť cestu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    KOŠICE - PREŠOV - POPRAD - Svadby, Plesy, Firemné akcie a pod. Dlhoročné skúsenosti (23 rokov), kvalitná produkcia, ústretový prístup.
    Video DJ STEVE
    Liptovský Mikuláš
    Svadobný DJ,VideoDJ + Karaoke+ plazivý dym na prvý tanec. Celé Slovensko.
    23 rokov profi DJ.
    Ponúkam profesionálnu hudobnú produkciu na svadby.Mám dlhoročné skúsenosti doma aj v zahraničí.Ponúkam moderovanie v slovenskom,alebo nemeckom jazyku.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov