Starejsi Viglas jun 2016

17. jan 201650

Pekny den prajem,
Hladam vtipneho a prirodzeneho starejsieho na posledny junovy vikend na svadbu na Viglasskom zamku, najlepsie z okolia ale samozrejme nieje podmienkov,
viem ze dobry starejsi vie dodat zabave poriadny smrnc preto to nechcem brat na lahku vahu..
ceresnickou na torte by bolo keby vedel nieco odmoderovat aj v anglickom jazyku kedze budu aj zahranicni hostia,
za akukolvek radu vopred dakujem
peknu nedelu este vsetkym
nerozhodna nevesta

• ahoj.skus MICHAEL&DJ Ryan..robia aj zahranicne svadby...su super

• prepacte,zabudla som pripisat ze by bolo fajn keby starejsi vedel zaspievat a zahrat na harmonike,fujare a podobne...

• @vevericka411  ahoj,mas ich prosim vyskusanych? robi ten pan starejsieho aj sam? alebo stale chodi aj s DJ? pretoze hudbu uz zabezpecenu mam a DJ nepotrebujeme

• Sponzor fóra
  • Ahoj, čo sa týka starejšieho a ľudovej hudby odporúčam Paľka Holíka z Očovej. Vie ti pomôcť a aj zabezpečiť aj ľudovú hudbu. Ale neviem, či vie aj po anglicky. Viem, že nechodí na svadby s DJ. (Má na starosti ľudovú hudbu v Očovej). Mne robila od nich skupina zábavu pre hostí a dievčatá nádherné čepčenie. Veľmi sa mi páčili a aj hosťom.
    🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @nerozhodnanevesta  ..neviem ci chodi aj sam...u nas bol aj so synom DJ a hral aj na harmoniku...boli super

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dj Ivvan & Team
    Bratislava
    14 ročná prax, ozvučenie, osvetlenie, moderovanie, angličtina.
    BA, TT, NR, HC, PN, TN
    DJ + starejší, ozvučenie a osvetlenie na svadobné zábavy. Na mojej stránke nájdete všetky informácie, ako aj foto či aktuálne videá zo svadieb...
    DJ / MODERÁTOR - ozvučenie, osvetlenie, návrh programu, spolutvorba scenára svadby, zostavenie Play Listu
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov