Súrne Starejší na 23.8.2014

10. aug 201430

Ahojte dievčatá, súrne zháňam nejakého starejšieho na moju svadbu 23.8.2014 v Nitre nakoľko sa mi pôvodný ospravedlnil, že nemôže. Viete mi poradiť lebo termín ma veľmi tlačí?! Vopred vám ďakujem.

• @silviae24  ahoj 🙂 a náhradu za seba ti nenašiel?! Mohol aspoň niekoho odporučiť..

• ani nenasiel ani neodporucil 😞 ospravedlnil sa pre zdravotne problemy...okj to sa rata a ja dufam ze niekoho sa podari zohnat....

• @silviae24  mozno on ma vacsie trapenie, ako sposobil vam.. My budeme mat Jozka Mokrana, je z Oslian, je dost vychytany, taky mlady. Kontakt na neho najdes na nete, ma aj catering.. Z TO je Stevanka Roman,tusim tak sa vola, toho najdes na fcb. Neviem, ci budu volni, musis skusit.. Ale mozno by to zvladol aj niekto od vas z rodiny, alebo vas DJ, alebo niekto z kapely. Vela stastia ti prajem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny DJ a moderátor na Vašu svadbu
    Profesionálny Dj na svadby:hudobná produkcia,moderovanie,osvetlenie,ozvučenie,karaoke atď.
    Zažite nezabudnuteľnú zábavu s DJ Teamom na Vašej svadbe, firemnom večierku, oslave. Hráme a zabávame po celom západnom a strednom Slovensku.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov