Cena trojposchodovej svadobnej torty v roku 2019

Profilova fotka
Ahojte budúce aj bývalé nevesticky. Dostala som cenovú ponuku na svadobnú tortu pre 70 ľudí, trojposchodovu s mascarpone krémom a ovocím. Vysla na 290€ skoro mi oči vypadli z jamiek... nie je to moc? Torta je jednoduchá, posielam obrázok, niečoho podobného.Prosim, vyjadrite sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sofiadi ahoj, ja ratam s trojposchodovou pre 70 ludi (presne jak ty), so 160 eurami (v cenniku maju 16 eur za kg, podla ich tabulky by mala takato vazit 10 kg)
Odpovedať
Profilova fotka
@sofiadi a aj ja si ju chcem ozdobit levandulou :-o
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali na svadbe 73 ludí, z toho dve malé deti, čo ju nejedli vôbec. Torta stála 95 €, vážila okolo 10 kíl, bola výborná, len varené plnky, lebo bolo teplo. Prikladám aj fotku.
Odpovedať
Ahoj, je to trochu vela. Mne nacenili 2 baby nezavisle od seba tortu pre 65 ludi na 190eur a styl velmi podobny tomu na foto.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, jedna slečna mi povedala, že ona už dávno nerobí na cena/kg a že 3 poschodová torta v rozmedzí 200-300€, tiež som zostala pozerať ako puk. Nakoniec som oslovila jednu pani, ktorá pečie a ona pečie za 12€/kg, čo je celkom prijateľná cena ešte. Ale videla som už aj ponuky na 10€/kg. Skús hľadať ešte ďalej :-)
Odpovedať
ja som dostala na dvojposchodovu tortu cenu 150eur, skoro som odpadla. ale dufam a verim že bude chutna :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sofiadi ani sa ti necudujem, ze ti skoro oci vypadli, aj mne by vypadli. to je neskutocne vysoka cena! ved za nu by si mala aj dve torty. skus oslovit este nejaku inu cukrarku
Odpovedať
ahoj, podľa mňa to je tiež kapánek prehnané- bez poťahu, minimálna námaha pri zdobení, samozrejme, keby ti robí kvantum modelovaných kvietkov, je to úplne, málo kto si vie predstaviť koľko času a námahy tie kvietky stoja. keby takúto robím, vyšla by na cca 160 € ( 13 kg), tj. skús ešte hľadať ďalej ;-)
Odpovedať
my mame tortu pre 50 ludi, s potahom, zdobenu nacenenu na 300€
Odpovedať
dávala som nedávno robiť tortu pre starkú mala 90 rokov, tiež to bolo pre cca 70 ľudí s mascarpone navrchu ako ozdoba len ovocie a tu máme nacenenú na 150 eur :) daj si spraviť viacero cenových ponúk
Odpovedať
Profilova fotka
@renatka1985 vážne? :-O dosť.
Odpovedať
@sofiadi ak ide o tortu, ktorá váži okolo 10 kg, cena je skutočne prehnaná. Idú do nej síce drahšie suroviny, ale aj keby v nej boli čerstvé maliny, ktoré sú teraz v zime drahé, polovičná suma by bola primeraná, nakoľko na prevedenie je torta veľmi jednoduchá.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@la_bruja naceniť tortu podľa váhy je totálny nezmysel. Treba brať do úvahy cenu vstupných surovín a náročnosť prevedenia. Pri torte platí .- nie je kilo ako kilo. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
My sme mali na 70 porcii nahacku red velvet s mascarpone kremom zdobenu kvetmi a ovocim a stala necelych 100e :D urobila mi ju sikovnica ktoru som nasla na Tortyodmamy stranke :) urobila mi aj cake bar cely vsetko :) Takze asi hladate na nespravnych miestach :) A bola pekna aj chutna :) Foto mam v albume :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maslenka dobre ale nehnevaj sa za holú tortu, ktorá je opatlaná krémom a je tam nejaké ovocie pýtať 300€?! Keď v cukrárni máš trojposchodovú tortu s PRAVÝM marcipánom okolo 200€? :-D
Odpovedať
Nasa stala 220 euro.. Bola 3 poschodova, s kvetmi. Ide o to, aby torta bola chutna a neosalena. Ak cukrarka pecie s kvalitnych surovin tak ta torta urcte nebude stat 100 euro, ale zas ani 300
Odpovedať
@la_bruja asi si ma nepochopila, vyššie som písala, že je cena prehnaná. Ja pečiem torty, aj svadobné, tak to dokážem posúdiť veľmi dobre. Táto torta nie je náročná ani časovo, ani technicky.
Odpovedať
Profilova fotka
Je to dost vela penazi ale treba pocitat s tym, ze ovocie je dost tazke a pokial maju cukrarky cenu od kg (co vacsinou mavaju) tak je mozne, ze sa vysplhala az na taku cifru. No jednoznacne by som skusila este nejaku inu
Odpovedať
@sofiadi presne takýto podobný štýl (3-poschodová, obtiahnutá krémom a zdobená buď čerstvým ovocím alebo živými kvetmi) mám nacenenú od 3 nezávislých cukrárok - 1. cena 120-150 € (podľa váhy), 2. 170-180 €, 3. 12/kg....takže 290 € je mega prehnaná cena, pokiaľ tá torta nemá cez 20 kg :D
Odpovedať
Profilova fotka
To je strašne vysoká cena!!!
Odpovedať
@lenula18 pečiem torty, takže viem, koľko asi takáto torta váži, aj keby v každej vrstve krému boli polovice jahôd tesne vedľa seba (ja tak dávam), tak je cena prehnaná a o dosť.
Odpovedať
Profilova fotka
@maslenka ano to mas pravdu, to s tebou suhlasim!
Odpovedať
Profilova fotka
My sme za 3 poschodovú tortu platili 100€ a bola fantastická, každé poschodie malo inú ovocnú príchuť, bola svieža a ľahká ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@sweetluska mozem poprosit kontakt? Ďakujem 😊
Odpovedať
@patricia91 môžem poprosiť kontakt? Ďakujem 😊
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať trojposchodovu pre 60 ludi,(niečo podobne ako na foto len so zapichom a striebornými gulockami) cena holej neozdobenej torty 90-100 eur, kvietky a zapich si donesiem ja podla svadobnej vyzdoby. poschodia budeme mat kazde iné prve bude mascarpone biela cokolada, druhe sa mi zdá tvaroh cokolada a posledne tmava čoko.. bude tam pridane aj ovocie cize tak torty robi tato nasa cukrarka krasne takze vseho vsudy max do 150 e
Odpovedať
@dudupc Ja tiež pečiem a presne taká torta by u mňa stála od100-150€
Odpovedať
tych 150 euricok je podla mna este tak akurat no 290 by som za taku rotku asi nedala. to ako neviem kde ten cennik vzali, no prestrelili ho podla mna poriadne
Odpovedať
Naša trojposchodova torta stala 95€.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahon, naša stála 200€ (fotka v albume) ale neľutujeme ani jeden cent lebo bola neskutočne chutná 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?