Kde zoženiem postavičky na tortu?

Ahojte, neviete mi niekto poradiť kde zoženiem postavičky na svadobnú tortu? V cukrárni kde mi budu tortu robiť tak tam mi ich nedajú však, to si musim sama zohnať že aké chcem?Nevie mi niekto z vás povedať kde to dostať kúpiť? .............a ešte by ma zaujímalo........ako je to so svadobnou tortou?....moja strana teda ja davam upiecť jednu tortu aj ženích tiež? a okrem toho možno ešte budu ďalšie keď napr. donesie krstna...... Potom teda na ktoru tortu idu postavičky, na moju či na ženichovu?
Odpovedať
ahoj tak postavičky na svadobnu tortu by si mohla zohnať v niektorých cukrarenských e-shopoch ale zaleži ake by to mali byť či jedlé z marcipánu alebo keramické.Ak jedle vie ti to urobiť hocijaka šikovna cukrarka ktora pečie torty napr.aj ja :-D len záleži na tebe ake by mali byť aby to ladilo s tortou.A myslím si že na svadbu sa dáva torta z obidvoch strán teda aj so ženíchovej aj s nevestinej a dáva ju hocikto teda krstná,krstný,babka,dedko ...... :-) nezáleži na tom na ktorej torte budu postavičky či???? aspon ja si tak myslím ;-)
Odpovedať
asi u každého je zvykom inak..:) aspoň u nas je to tak, že my si dávame robiť jednu tortu, na ktoru si dáme postavičky...a kto prinesie torty, tak tie sa tam len tak vystavia ( nemusia) a pootm sa pokrájajú do výslužiek.::))))
Odpovedať
Ahoj, nám postavičky na tortu spraví cukrárka, ktorá nám bude piecť tortu. Ešte sme rozmýšlali nad jednou tortou, ktorú by sme pokrájali do výslužiek, keďže nechceme, aby nám hostia nosili torty. :-)
Odpovedať
@ssabrinna skusila by som e-shopy, prip. aj tu v bazariku, aj ja mam na predaj
Odpovedať
Profilova fotka
@ssabrinna ahojky..ja mam tiez na predaj na predaj, pozri do mojho bazariku :-) Mali sme trojposchodovu tortu, tak mi poradili cukrarky, ze ak chcem, aby tie postavicky bolo aj vidno, mam si kupit vacsie, tak ak by sa ti hodili, vieme sa dohodnut aj na cene :)
Odpovedať
@jelsulka ahoj, kde to mam kliknut aby som pozrela do tvojho bazaru co si mi napisala,hm?
Odpovedať
v cukrarnach maju
Odpovedať
Profilova fotka
@ssabrinna skus tento link http://www.mojasvadba.sk/bazar/figurk...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?