Počet zákuskov do sály

Ahojte baby viem že skoro všade sa píše že cca 3-5 ks zákuskov na osobu do sály ale stačí to keď počítate len ľudí na svadbe a pritom vám príde zagratulovat 20-30 ľudí? Ako ste to v tomto prípade počítali? Ďakujem za radu 🙃
Odpovedať
No tak ono sa to zvykne rátať že ten daný počet kusov na stoly plus zvlášť po obrade pre ľudí ktorí budú gratulovať, jeden kartón 🙂
Odpovedať
@jajuska889 hej hej presne tak, to by malo stacit, kedze nie kazdy proste tych svojich 5 kolacikov aj zje
Odpovedať
ono akoze to sladke je tam aj tak len tak aby sa nepovedalo, by som povedala, lebo vacsinou teda na svadbe ked sa pije tak skor ludom smakuje ako sa hovori slane 🙂
Odpovedať
Ahoj ,mme teraz skúsená cukrakra povedala,že oni to aj tak robia na 100 kusov. 1 krabica ,100 kusov. Počíta sa 3 zákusky na osobu. 5 je veľa. Čiže ak máte 30 ľudí potrebuješ 300 zákuskov. S tým, že je dobre mat rezervu. Pre tých, čo prídu gratulovať večer, alebo pred kostolom. Napríklad my máme 42 ľudí čiže budeme brať 5 krabíc,80 zákuskov mame rezervu 🙂
Odpovedať
@noravana súhlasím. 🙂 😉
Odpovedať
@jankasi203 Prepac ale ak su 3zakusky na osobu tak pri počte 30ludi mi vyjde 90 🤷🏻‍♀️ ak by bolo 300 ako ty pises tak je to 10zakuskov na osobu. My mame 90ludi , objednala som 550kusov kolacov s tym ze 350klasickych svadobnych pojde na stoly a zvysnych 200 na candy bar lebo su mensie a cisto na candy bar. Treba davat pozor na rodinu ktora rada prinesie svadobnu tortu. Ak mas svadobnu tortu, treba ju tiez ratat k zakuskom lebo bude sa jest aj ta. Mne cukrarka vyslovene neodporucila objednat viac zakuskov lebo sa ti nepoje. A tiez je dobre mat aj slane pecivo, ja ho tiez budem objednavat 🙂
Odpovedať
@sandyn ano ano ospravedlňujem sa zle počty.. ale tak dúfam ze ma každý pochopil.
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi no a teda uz ste sa nejako rozhodli, co sa tyka takychto poctov ohladom zakuskov? 🙂
Odpovedať
@emmik87 no zatiaľ vôbec nie haha 🤣 lebo neviem presný počet koľko ľudí príde gratulovať večer. Zatiaľ som premýšľala, že 70 ľudí na svadbe to je cca 210 ks zákuskov plus cca 20 ľudí príde neskôr a pre nich 40 ks asi. Ale vôbec neviem.
Odpovedať
@sandyn A výslužky riešite? Budete dávať?
Odpovedať
@monifoxx_ Ja vysluzky riesit nebudem, moja svokra ale silou mocou chcela tak objednala cez 900 kolacov na vysluzky. Neviem kto ich bude tolko jest ale to uz ona musi vediet. Mne na svadbe nebude nikto z rodiny takze vysluzky neriesim.
Odpovedať
Ja by som to dala na cca 4/5 koláčov na hlavu. Predsa len sú niektorí aj takí, ktorí nebudú jesť vôbec alebo niektorí aj viac, ale tento počet by mal byť podľa mna fajn 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?