Svadobná torta, Candybar a zákusky oktober2020 - Trenčín a blízke okolie

Ahojte zienky, zháňam dobrého cukrara/-rku v Trencine a blízkom okolí /okrem Jakubove torty/ za prijateľnú cenu, ktorý/-a by spravil/-a svadobnú tortu so zivymi kvetmi, Candy bar, klasicke zakusky do vysluziek a slané pečivo na nasu svadbu z kvalitných surovín. Vopred ďakujem za každé odporučenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik011 skuste napisat na aky termin to potrebujete skvela cukrarka je v povazskej bystrici - pozrite jej pracu na fb nma stranke Sladke mastrenie od Olinky
Odpovedať
@lara320 neviem upraviť svoj príspevok, termín mame 24.10. A dakujem za tip, pozriem si ju :-)
Odpovedať
ja si dávam robiť dobroty do Candy baru v princesscake Trenčín. Dávam si robiť macronky a dezerty v pohárikoch, cupcaky si zasa budem dávať piecť v Turnej. Princesscake pečie aj torty, ale sú také drahšie, no vraj chuťovo veľmi dobré. Všetko čo má prívlastok svadobná/é/ý je drahšie. Ostatné koláče si riešia rodičia a svokra, pretože chcú "klasiku". Tortu ja neriešim, tú si budem robiť sama, pretože taká, akú môžem je ešte oveľa drahšia :) a zasa na torty som pedant, od hocikoho mi nechutí.
Odpovedať
@zajo123 ďakujem za tip, skúsim ich oslovit aspon ohladne Candy baru.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik011 pozri - urcite by si bola velmi velmi velmi spokojna :)
Odpovedať
Určite Princesscake je fakt dobrá ☝️
Odpovedať
@thalia339 ďakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ak ste ešte nikoho nenašla, naša dvorná cukrárka pečie nádherné a vynikajúce torty a samozrejme aj Candy bar za prijateľné ceny. Koláčiky sú samozrejme domáce.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?