Menu Forum

Torta na 30.8.2019, Slovenský Grob

21. máj 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
lula3008
Registrovala sa 5. marca 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 30. augusta 2019
    Slovenský Grob, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
lula3008
Registrovala sa 5. marca 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 30. augusta 2019
    Slovenský Grob, okres Pezinok
 Kto by nám vedel upiecť tortu na jednoduchý štýl krém + kvety pre cca 70 ľudí - 30.8.2019-Slovenský Grob (pri BA). Cenové ponuky spolu s fotografiou podobnej práce zašlite do správy emoticon ďakujeme emoticon
21. máj o 07:37  •  Svadba bola v auguste 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
cacianka
2
Registrovala sa 10. septembra 2013 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 237 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cacianka
2
Registrovala sa 10. septembra 2013 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 237 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 pohľadaj si na fcb Martina alebo Maťka Cisárová. robila nám koláčiky a tortu, boli vynikajúce. síce torta nebola svadobná, ale super sme sa dohodli. býva síce v BA, pri Trnavskom mýte, ale ak nenájdeš dobrú v okolí, tak túto vrelo odporúčam. videla som kopu jej práce a naozaj vie krásne, jemné
21. máj o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
28. máj o 17:05 • bibinka4
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
28. máj o 17:06 • bibinka4
28. máj o 17:08 • bibinka4