Ako vypocitat, kolko obrusov bude treba pre cca 100 ludi ? :)

3. aug 201430

Mame v sale aj stlpy tak este nevieme presne rozmiesnenie stolov ale potrebovali by sme si uz zajednat obrusy.

• Ahoj, s tym som sa este nestretla, ze sa poziciavaju obrusy - ale z laickeho pohladu, kolko budes mat stolov, tolko obrusov...samozrejme nejaky ten kus do rezervy...

• Ja som riesila table runner takto, lebo som objednavala. No pocitam, ze jeden stol ma okolo 1.3m urcite (mam rezervu do 2 m) A pri jednom stole sedia styria. Za hlavnym stolom sedime iba z jednej stany. Ak budu stoly pokope, tak je toho menej ak nie tak trosku musia vysiet. To myslim kockate resp. obdlznikove stoly nie okruhle.

• Ahoj.
     Zalezi ako budes mat usporiadane stoly a hlavne od ich rozmerov. Bezny stol ma rozmer 1,20 mx 0,80 m / niekedy 0,70 m /.
    Takze bezne obrusy sa vyrabaju k tymto stolom. Za hlavnym stolom sedi obycajne 6 osob, takze potrebujes tri stoly, dlzka je teda 3,60 m, k tomu 3 obrusy.
    Ak mas rad stolov, napr. 5 ks za sebou, tak tu pocitaj tiez 5 obrusov. Obrusy sa na stoloch prekladaju, nezasuvaju sa za kazdy stol, iba po koncoch. Preklady musia byt vzdy v jednom smere.
    Upozornujem ale na to, ze je bezne, ze v restauraciach mavaju stoly atypickych rozmerov, ale urcite maju k nim prisposobene svoje obrusy.
    Snazila som sa to napisat zrozumitelne, ale neviem, ci sa mi to podarilo 🙂 .
    Ak nie, pozri si moju stranku na facebooku -svadobna agentura Lena Lukic, tam je kontakt, takze mozem vysvetlit po telefone.
    Ahoj.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Baldachynovo
    Bratislava
    Baldachýnovo - našou špecializáciou sú stropné baldachýnové dekorácie šité na mieru
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Predaj a prenájom exkluzívnych klubových tanierov
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov