Balóny s girlandami

12. nov 20145

Ahojte,
minulý rok mala moja kamošky svadbu v Londýne. Strašne sa mi páčili balóny, ktorých mala asi 5, vznášali sa jej nad stolmi, boli priesvitné, guľaté a vnútri mali také papierové konfety a ešte aj girlandy so srdiečkami alebo čo to bolo. Teraz som také balóny objavila aj u nás
https://www.facebook.com/amazingballoonland
a chcem sa spýtať, čo si o takej výzdobe myslíte. Ani mi to nepríde drahé, lebo naozaj zopár tých balónov malo veľký efekt, každý na tej svadbe sa pýtal kamošky, že odkiaľ to má.
Takže čo si myslíte?

 • Ahoj, pokiaľ si celú svadbu skombinuješ do takého štýlu tak by to nemal byť problém a môže to vyzerať fajn 🙂

 • Aj mne sa to páči ... aspoň bude niečim výzdoba iná - výnimočná 🙂

 • Ďakujem. Ja to chcem ladiť do fialovo- béžovej, alebo tak nejak. Teda girlandy a konfety. Svadbu mám až na jar, ale veľmi sa teším( samozrejme) a práve uvažujem nad farbami. Tie balóny by som doplnila dekorom na stoloch len striedmo, aby vynikli.

 • Sponzor fóra
 • @mili29  Balóny s girlandami.. Je to krásny nápad, hlavne pre Candy..Balónmi sa dajú vtipne, ale aj elegantne označiť, očíslovať okrúhle stoly...
  Alebo ich namnožiť ..Krásne budú vyzerať aj pustené k stropu na tanečnom parkete s girlandami to bude úžasne vyzerať!

 • Tie balóny môžu vyznieť pekne, podľa toho, akú svadobnú výzdobu máte v pláne, ak to bude niečo na retro alebo taky trochu "crazy - cukríkový" štýl, určite budú balóny vyzerať vynikajúco. Balóny sa dajú veľmi pekne zakomponovať do výzdoby, ako už spomínala aj fl0ver vyššie. Len treba potom všetko ladiť do štýlu do ktorého sa balóny hodia 🙂.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Svadobný dizajn do najmenších detailov, kvetinová výzdoba, svadby na kľuč i prenájom inventáru
  In8Kadesign
  Bratislava
  Aranžovanie , dekorácie, výzdoby , aranžmány , kytice , doplnky a ine
  Svadba-Snov / výzdoba s láskou
  Nové Mesto nad Váhom
  Kompletná výzdoba sál - návleky na stoličky, oválne stoly, chiavari stoličky, obalovanie sály, dekoratívne LED osvetlenie... výzdoby už od 2eur/osoba!