Dekorater/ka 4.5.2019 BA a okolie

Zdravim, hladame dekoratera/ku na svadbu 4.5. 2019 v Bratislave alebo jej okoli. Privitame akekolvek odporucania alebo cenove ponuky. Dakujem krasne a zelam vsetko dobre
Odpovedať
Skus pozrez na fb kvetinárstvo Eva Tuskova
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, rada vam vypracujem cenovu ponuku na vasu svadbu. Napiste mi prosim vase predstavy po pripade nejake fotografie,pocet hosti aspon cca, tvar a pocet stolov a miesto svadby. Cenove ponuky vypracovavame do 24 hodin. Preferujem aj osobne stretnutie, kde si mozeme doladit detaily. Pekny den prajem Michaela T
Odpovedať
@miminka_ba Pekný deň prajem, napíšte mi do IP vašu predstavu, počet ľudí a ja Vám na základe toho viem vypracovať predbežnú cenovú ponuku...verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. kľudne si môžete pozrieť aj našu prácu tu na MS alebo na FB - Svadobná Agentúra Erika. pricestovať nie je problém a termín mám zatiaľ voľný. s pozdravom a prianím pekného dňa erika faturíková
Odpovedať
Profilova fotka
@miminka_ba Dobrý deň sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku. prajeme pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, kludne sa mi ozvite,termin mam zatial volny:) pekny den,Gabika
Odpovedať
Profilova fotka
@miminka_ba Dobry den, radi vam vasu svadbu vyzdobime. Sme z Ba, termin mame volny a napadov plnu hlavu :) Nasu pracu si mozte pozriet aj tu, alebo na nasej stranke, alebo na FB. Ak sa vam nasa praca zapaci, nevahajte nas kontaktovat. Pekny den. Ivetka
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?