Doplnky na svadbu - krásne

24. nov 201530

ahojte baby. Pozrite si moje fotecky ohladne doplnkov a ak by vas zaujali,kludne napiste.Rada predam,nech posluzia dalsej nevesticke. Zelena je super farba.

  • Na toto tu je bazar

  • ahoj.a môžem sa opýtat kde?ho neviem najist.dakujem

  • ...v riadku vedľa loga "Moja svadba", v tom istom riadku, v ktorom nájdeš aj "forum", kde si prispela s týmto príspevkom. Alebo úplne hore máš vstup priamo do "Môj bazár"

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame Vám svadobnú výzdobu, návleky na stoličky pre Váš veľký deň, ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť.
    vyzdoba-orava
    Celé Slovensko
    Zhotovenie alebo zapožičanie svadobnej výzdoby, klubových tanierov, okrúhlych stolov, stand by stolov a chiavari stoličiek.
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Články od našich partnerov
    Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
    Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
    Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
    Archív článkov od partnerov