Eukakyptus / eucalyptus

Profilova fotka
Ahojte, viete mi prosím niekto poradiť, odkiaľ objednať vetvičky živého eucalyptu vo väčšom množstve? Zatiaľ pátram márne. Ďakujem
Odpovedať
Kvety.sk z burzy
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_svanova Našli ste tam eukalyptus? Ja nie
Odpovedať
@zuzankabb ano, skuste vyhladat eucalyptus
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_svanova Veď to, že som skúsila a našlo mi len umelé 😕 Alebo rovno kytičku do vázy. Ak nenájdem inde, asi kúpim viac tých kytičiek a rozoberiem ich 🙂
Odpovedať
@zuzankabb oni to priebezne pocas roka menia, ja som pozerala pred 2 mesiacmi a mali mnozstvo roznych typov, napr 60 vetviciek, 30 vetviciek a pod. Teraz mas pravdu, nevidim to v ponuke. Mozno zas pred letom doplnia zasoby.
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_svanova Ďakujem pekne, svadbu máme v auguste, možno dovtedy tam naozaj bude.
Odpovedať
treba sa skusit opytat priamo v kvetinarstve ci vedia zohnat
Odpovedať
flowers Diana. Nájdeš ju na instagrame, ako fakt krásne máva a pravideľne
Odpovedať
Profilova fotka
@jajuska889 ďakujem pekne za tip
Odpovedať
@jajuska889 nooo tak ich mozem len a len odporucat, viac krat som si od nich co to objednavala a neskutocne krasne kusky mi poslali. vsetko krasne pobalene, nic sa neposkodi
Odpovedať
Profilova fotka
V akomkolvek kvetinarstve sa da zohnat. Aspon teda ja som zohanala bez akychkolvek problemov. Len teda nie je to najlacnejsie. A este som videla, ze niekde predavaju aj taky akoby stabilizovany aby vydrzal.
Odpovedať
Väčšinou si ho vieš objednať aj priamo v kvetinárstve, to už teraz nie je problém, keďže eukaliptus je celkom žiadaným v tejto dobe
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?