Greenery vyzdoba -cena

ahojte dievcata ... prosim vas ..kolko vas priblizne vysla vyzdoba v style greenery ... pripadne ak by ste dali aj foto .... rozmyslala som najskor ze si ju urobim sama .... len sa obavam ze niektore veci by som len s tazkostami hladala ... pripadne ak ste si robili same kde ste zhanali napriklad zelen ? ... dakujem krasne
Odpovedať
Profilova fotka
@ponny26 Vyšla ma na cca 200 eur, robila som si ju sama, fotky mám v albumoch, či prípravnom, či svadobnom 🙂 Neviem čo konkrétne máš na mysli, že by si len ťažko zháňala, prakticky zohnať či vyrobiť sa dá asi možno čokoľvek, ak to nie je niečo naozaj extra. Zeleň som kupovala cez kvety.sk, prišla mi deň vopred 🙂 Takisto záleží aj od toho, aké bohaté a komplikované to chceš mať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ste ešte nikoho nenašla, radi vám pomôžeme s realizáciou vášho najkrajšieho dňa. Kľudne nám napíšte. Našu prácu si môžete pozrieť aj na FB - Svadobná agentúra Veselie. Želáme krásny deň 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, par greenery vyzdob, kytic som robila. Ked mi poslete Vasu predstavu, viem Vam urobit nezavaznu cenovu ponuku. Par foto pripajam. Pekny den, Gabika
Odpovedať
Profilova fotka
@ponny26 Dobrý deň, cena výzdoby je veľmi individuálna, záleží ako sa zeleň použije (vázy, položená na stoloch, atď.), ako dlhé sú stoly, kam všade výzdobu chcete atď. Ak by ste mali záujem o nezáväznú cenovú ponuku radi Vám ju vyhotovíme, pokojne nás kontaktujte :) Pekný deň prajem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?