Hľadám agentúru na svadobnú výzdobu 1.10.2016, Levice

Profilova fotka
Ahojte :) hľadám agentúru, ktorá robí svadobnú výzdobu... Okres LV alebo NR.. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@timejka30 Dobrý večer, na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie. Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály. Čo sa ceny týka, závisí to od počtu ľudí a rozloženia stolov a zvoleného druhu kvetov, pre bližšie info mi prosím napíšte správu s tými údajmi a ja Vám vypracujem nezáväzný rozpočet. Prajeme Vám pekný večer :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si náš profil, máme to k vám do 50 km :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@timejka30 Dobry den rovnako mozem ponuknut aj nase sluzby. V pripade zaujmu o nezavaznu cenovu ponuku mozte vyplnit nas formular na webe a popisat v nom vase poziadavky a predstavy. S pozdravom jana
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Viem Vám zabezpečiť rôznu výzdobu, menovky, vyrezávané iniciály, texty, poháre. Pozrite si galériu aj eshop.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý den,plánujem svadbu na 15.04.2017 a chcela by som poradiť so svadobnou výzdobou bude v zámku v Topoľčiankach.Dakujem
Odpovedať
@barbi98 Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu.... rada pomôžem :) napíšte mi do IP čo potrebujete. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. S pozdravom a prianím pekného dňa Svadobná agentúra Erika
Odpovedať
@erzebet1983 Ďakujem pekne určite sa ozvem páči sa mi Vaša výzdoba a robíte aj výzdobu na zámku?
Odpovedať
Profilova fotka
@barbi98 Dobrý deň, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie. Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály. Ak máte záujem, napíšte nám (počet ľudí, Vašu predstavu) a my Vám vypracujeme cenovú ponuku :) Tento mesiac budeme robiť výzdobu na Zámku Červený kameň, pridáme potom aj fotky :) Prajeme Vám pekný deň ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Ponúkame dekoračné ako aj organizačné služby na svadobnú dekoráciu ako aj firemné akcie, stužkové slávnosti atď. K dispozícii máme rozne dekoračné doplnky na prenájom ako aj na predaj, chiavari stoličky, party stan, led osvetlenie sály. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať Pekný deň :-)
Odpovedať
Dobrý deň sme cateringová agentúra, ktorá sa zaoberá aj svadobnou výzdobou a prenájmom inventáru na svadbu. Nájdete nás na FB ako Cateringová spoločnosť v Nitre. Budeme radi, ak sa nám ozvete ohľadom cenovej ponuky
Odpovedať
Dobrý deň, ja hľadám agentúru, ktorá by nám spravila výzdobu podľa predstáv, nie je to nič klasické, budeme výnimkou. Svadba sa bude konať tiež v Leviciach 5.8.2017.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@weronika2 Dobrý deň...aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu,počet ľudí a ja Vám vypracujem cenovú ponuku.určite by sme sa vedeli dohodnúť. :) Máme radi výzvy a niečo netradične, nové :) S pozdravom a prianím pekného dňa Erika.
Odpovedať
@barbi98 Pekný den...neviem ci ste si uz niekoho nasla na vyzdobu, ale problem spravit vyzdobu na zamku nieje problem :) pekny den Erika
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den, nejaka agentura v okoli PB? ... svadba bude 9.9.2017
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?