Hľadám agentúru na svadobnú výzdobu 9.9.2017 v Senci

15. aug 201620

Ahojte, hľadám niekoho na svadobnú výzdobu na svadbu v Senci 9.9.2017 za rozumnú cenu. Počet hostí cca 60, stoly v tvare písmena U, marhuľová farba, poľné alebo záhradné kvety, ideálne aby ste vedeli zabezpecit aj pierka pre ženícha a hostí, a svadobnú kyticu pre nevestu. Ďakujem

• @steckinka Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu.... rada pomôžem 🙂 do IP som Vám poslal cenovú ponuku.Verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika.

S pozdravom a prianím pekného dňa
    Erika

• Dobry den,
    venujem sa svadobnej vyzdobe. Ako je vyzdoba sal,kostola, auta, a vyrabam aj svadobne prierka pre hosti, rodidicou, svedkou,.... Viem zabezpecit aj pierko pre zenika spolu s kyticou. V pripade yaujmu sa ozvite. A dohodneme sa na konkretnej vasej predstave. Moju pracu si mozes pozriet na stranke ale aj tu na MS. V pripade otazok ma kludne kontaktuj bud telefonicky,emailom alebo tu ce IP. Rada ti odpoviem.
    S pozdravom Monika flaskova

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Predaj a prenájom exkluzívnych klubových tanierov
    Baldachynovo
    Bratislava
    Baldachýnovo - našou špecializáciou sú stropné baldachýnové dekorácie šité na mieru
    Ponúkame Vám svadobnú výzdobu, návleky na stoličky pre Váš veľký deň, ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov