Je možné, aby celková výzdoba s tulipánmi bola iba 280 €?

23. jan 201240

Ahoj, chcela by som sa spýtať : Kamoška bude mať teraz v máji svadbu v Nových Zámkoch a celková kalkulácia ju vyšla na 280 € aj so živými kvet.(tulipánmi)....Je to možné? ja tomu neverím, dakujem za pripomienky

• nenapisala si pocet osob patkanz 🙂

• to netusim, ale sa mi zda, ze niekto tu spominal, ze tulipany nie su moc vhodne ako kvety na vyzdobu, bo nevydrzia dlho...

• To vzdy zavisi od poctu osob, tie som nasla firmu, ktora robi vyzdobu zo zivymi kvetmi a vychadza to 300e pre 50 osob...tam vacsinou najviac robia navleky na stolicky a to ti spravi dost...takze je to realne

• ja som tiez chcela mat tulipany,ale nastasie som to vyriesila orchideami..Uz aj tie mali na male na foteni...Tulipan je velmi haklivy na zvadnutie...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Chiavari stoličky, okrúhle stoly, klubové taniere, výzdoba kostola, 5-ramenné svietniky, rekvizity k foteniu, všetko pre Vašu romantickú svadbu ♥
    Ponúkame Vám svadobnú výzdobu, návleky na stoličky pre Váš veľký deň, ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov