Koľko metrov bielej stuhy treba ak mám na svadbe 150 ľudí?

baby chcela som sa opytat kolko bielej stuzky trebak kupit ked mame 150 ludi treba na auta na pierka a neviem este na co nemam ani sajnu kolko metrov....
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi veľa stužky stále nieje dosť. a kúp si rôzne šírky.
Odpovedať
Profilova fotka
na auto treba myslim cca 4m na pierka - odporucam (ja som to tak spravila) - odstrihni si kusok stuzky, aby si zistila, z kolkych cm vies v pohode spravit maslicku. ja som na jedno pierko ratala 30cm, aby sa mi to pohodlne viazalo a co bolo navyse, som potom odstrihla. takze 30cm*pocet pierok + nejaka rezerva = potrebna dlzka stuzky :-)
Odpovedať
Kviotecek - aj ja kupim vela vela a ked nieco zvysi,mozes dat na Velku noc malym kupacom co pridu s korbacom ;-) Keva - kolko je velmi vela stuzky?Viem ze potrebujem vela a roznych dlzok,no kolko je to vela? Nevesty,kolko metrov ste mali dokopy?
Odpovedať
baby, mne sa zdá, že to trošku preháňate s tým nakupovaním. Keď sa vydávala sestra, tak sme mali 80 ľudí. Zdobilo sa auto, tam sme kúpili 1 balík - 10 m ozdobnej stuhy - vyšívanej svadobnej a bolo bohate dosť, ešte nám aj ostalo. Čo sa týka stuhy na pierka - potrebovali sme len 1 balík 1 cm širokej na ozdobu k rozmarínu - 1 pierko asi 10 cm na mašličku. Ostalo nám ešte. Podotýkam, že vydatým ženám sme rozmarín nedávali. A čo sa týka slobodných, tak tým sme robili pierka doma a tí mali na nich mašličky broskyňkové a tam nám stačil tiež 1 balík - 1,5 cm širokej - 2 m. A čo sa týkalo výzdoby dverí, tak tam sme mali ozdobené srdce, ktoré viselo na 10 cm bielej stuhe a na to nám stačili 2 m. Zábradlie sme zdobili tiež 10 cm širokými stuhami - tam sme počítali s 10 m. Treba si rozmyslieť na čo všetko budete stuhy potrebovať a až potom kupovať. Zuzanenka, ináč u nás sa dávajú malým šibáčom na korbáče vreckovky s detským motívom. :-D
Odpovedať
mackopu,to s tymi vreckovkami pocujem (citam :-D ) prvy krat :-o Zaujimave... :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?