Koľko približne mám rátať na výzdobu?

Profilova fotka
Ahojte, potrebovala by som poradiť koľko mám rátať na svadobnú výzdobu, som z toho už zmätená, niekde čítam 600€ inde zas 1000€. Písala som jednej firme čo robí výzdobu a vyčíslili mi to na 1000€ čo mi príde dosť veľa. Vopred ďakujem za všetky rady.
Odpovedať
Profilova fotka
Ono je to rozne. Zalezi aj na tom kde budete mat svadbu, aj kolko ludi bude na svadbe...
Odpovedať
Mne vypočítali cez 2000€ lebo chcem mať farebné kvety minimum zelene, ale zohnali sme pani ktorá nám to spraví za 800€
Odpovedať
Pokial mas pekne miesto, tak ti stacia drobnosti za par supov, popripade zdobi to miesto. Ak mas lacny nudny kulturak, tak vsetky hovadiny nieco stoja no a k tomu kvetinova vyzdoba byva.
Odpovedať
@kitycat ale tak aj to je také. Keď je človek šikovný, tak vie aj za málo zútulniť aj strohý priestor. Niekedy tej dekorácie netreba ani nejak veľa, aby miestnosť vyzerala pekne. Je mnoho takých lacných obchodíkov, kde sa dajú kúpiť pekné dekorácie za pár korún
Odpovedať
@rybienka len na to musis mat nadanie
Odpovedať
@kika_k00 zdravím, vedeli by ste mi dať prosim kontakt na tú pani? 🙂 Ďakujem
Odpovedať
Ono to podla mna zalezi aj od mesta kde sa ma obrad konat. inu sumu si vypytaju napriklad v Bratislave a inu zas niekde na dedine
Odpovedať
@tamiria tak to je jasné, že aj to vie v celku dosť ovplyvniť samotnú cenu. No ak sa venuje čas hľadaniu, tak sa to podľa mňa dá tak vydumať, aby to človeka nezruinovalo a bolo to nakoniec aj pekné a podľa predstáv
Odpovedať
my platíme pani, ktorá vlastní objekt - ona výzdobu aj vyrába aj vyzdobí všetko. Cenu má stanovenú 10,50€/osobu... takže suma sa odvíja od množstva hostí
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?