Kto mi urobí ponuku na výzdobu pre 100 - 120 ľudí do kulturáku v okolí Nitry?

12. feb 201460

dobrý den kto a aku cenovu ponuku mi vie ponuknut pre cca 100 az 120 ludi kulturny dom v okoli nitry

• Ahoj. Ja ti cenovú ponuku robiť nebudem vzhľadom na vzdialenosť. Ale skús sa rozpísať akú máš predstavu, približný počet čoho by si potrebovala. Pridať možno nejaké fotky miestnosti a tvojej predstavy.Či okrúhle stoly, alebo klasické. Lebo je ťažké určiť cenu len podľa počtu ľudí. A uľahčíš to sebe, a aj ostatným agentúram pri cenovej klakulácii. 😉

• Dobry den, napiste mi do IP o co konkretnejsie by ste mala zaujem, navrhnem Vam cenovo dostupnu cenovu relaciu 🙂 pekny dnik 🙂

• dobry den,
    my sme agentura z Nitry, kludne vam nacenim vyzdobu, len potrebujem sa spytat par detailov, kludne mi napiste inbox ak mozte a odpoviem
    dakujem

• Sponzor fóra
  • Tiež Vám vieme zabezpečiť svadobnú výzdobu v nitre, prosím o mailík s Vašou predstavou a ponuku pošleme obratom, budeme sa snažiť pomôcť a poradiť so všetkým čo bude treba 🙂 Tešíme sa na spoluprácu 😉

• Aj my pôsobíme v Nitrianskom kraji - pre vytvorenie cenovej potrebujem vedieť viac detailov ohľadne výzdoby. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

• Dobrý večer,
    sme tím ľudí foto-video, DJ, vizážistka a firma zaoberajúca sa aj výzdobou. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť výzdobu sály, auta alebo kostola.
    V prípade záujmu nie je problém za Vami pricestovať 🙂
    S pozdravom
    Lucia Laczová

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam zhotovenie kompletnej výzdoby na svadby, plesy, stužkové a výzdobu kostola.
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...