Kupa kvetov vo velkosklade (najlepsie okolie TN)

Ahojte nevesticky 🙂 prosim Vas koncom jula chystame svadbu a kedze to bude iba mala svadbicka, rozhodla som sa si vyzdobit si svadobny stol sama .. az nato, ze rozmyslam kde objednat kvetiny ... nechcem nic specialne, nakolko hostina bude v restike, kde maju krasne dverene stoly a tym padom som sa rozhodla len pre eukalyptus v strede stola (bez obrusov!) spolu s gypsomilkou a na hlavny stol mam predstavu polozit cca 3 ks gulatych sklenenych vaz s kvetinkami z ktorych bude aj moja kyticka (pravdepodobne iskernik, georginy ako lacnejsia alternativa pivoniek+ nejaka zelen a samozrejme tiez eukalyptus) .. spät k otazke 🙂 kupovala ste si niektora kvetinky vo velkosklade, oplati sa to vobec? alebo radsej oslovit kvetinarstvo v okoli? som z TN, takze najlepsie okolie .. Budem vdacna za kazdu info a radu. Pekny dnik 🙂
Odpovedať
@basik111 Ja som objednávala z veľkoskladu a áno, oplatilo sa to všetkými desiatimi. Ušetrili sme veľmi veľa. Kupivali sme eukalyptus, gypsomilku a ruže
Odpovedať
@zuzanapal dakujem pekne za info 🙂 no tak tym padom sa urcite pojdem spytat niekam do najblizsieho velkoskladu na ceny ..
Odpovedať
@zuzanapal z ktoreho velkoskladu, prosim? co guglim, tak vsade musim mat zivnostensky list... dakujwm
Odpovedať
@eva_paulikova presne, pozerala som to kade tade na nete, no bez ZL sa ani nezaregistrujes .. mozno osobne vedia predat aj beznym FO, najlepsie zajst niekdam do najblizsieho a informovat, pipadne telefonicky
Odpovedať
my máme skúsenosť so stránkou kvety.sk, kde si z burzy môžete objednať kvety z bohatej ponuky, ktorá je pravidelne aktualizovaná. V popise je aj trieda, veľkosť hlavičky, dĺžka stonky. Treba si teda brať vo väčšom množstve, lebo je to tak pobalíčkované, ale na svadbu je to super voľba. V objednávke sa dá vybrať presný deň doručenia, takže si viete kvety objednať, aby boli čerstvé na želaný deň. Doručené sú vo veľkých krabiciach. Pomer cena, kvalita, je super a odporúčam 🙂
Odpovedať
pokial je svadba velka, tak ano ,kedze budes potrebovat vela kvetin, no ak je svadba mensia, tak podla mna sa da v pohod dohodnut aj s nejakym kvetinarstvom, ktore by ti takto kvety objednalo a pripravilo
Odpovedať
Profilova fotka
ako pozeram cez google, tak v okoli maste kvetu ale aj slovak flowers, neskusala si si dat u nich kvietky nacenit?
Odpovedať
Profilova fotka
@basik111 Dobrý deň, prvá otázka na Vás, miesto svadby je reštaurácia máte čas is pripraviť svadobný stôl?? A teraz k Vašej otázke ohľadom kvetov, Kveta v Tr. Stankoviach je veľkosklad, avšak u nich je možné kupovať len na firmu, majú v prednej časti aj kvetinárstvo, ale v takom prípade sa Vám oplatí osloviť kohokoľvek priamo v TN. My napríklad tiež ponúkame službu, kedy neveste objednáme kvety, odovzdáme, prípadne urobíme svadobnú kyticu a pierka a už si nevesta robí výzdobu vo vlastnej réžii. 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@basik111 zdravim, mali ste nakoniec výzdobu v takomto štýle ? 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?