Mozete prosim poradit niekoho na vyzdobu restauracie na 16. augusta 2014 v Marianke pri BA?

28. máj 201470

Ci uz su vsetci obsadeni? 😞

• Dobrý den, ak máte záujem čisto len o vyzdobu sály. Tak mi kľudne napíšte presne Vaše požiadavky a ja Vám vypracujem cenník. Aky bude počet ľudí aku farbu vyzdoby by ste si predstavovali a koľko chce ochotná približne dat za vyzdobu.
    Samozrejme prenajimame aj auto Audi a8, a vyzdobu k tomu. A foto video, kamera tortičku všetko. Budeme sa tešiť.

• @smoulinka86  Dobrý deň, radi vám pomôžeme. Napíšte nám ako by ste si predstavovala váš veľký deň a vypracujeme vám cenovú ponuku. Našu prácu si môžte pozrieť na našej web stránke, tu na MS alebo FB.

• Nech sa páči ,sme Vám k dispozícii,popozerajte si foto našich prác,vytvoríme Vám krásnu výzdobu ,ktorá sa bude páčiť nielen Vám ,ale i svadobčanom. 🙂

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    venujem sa výzdobe. V prápade záujmu mi napíšte aj Vašu predstavu a vypracujem Vám cenovú ponuku. prajem pekny zvyšok dňa .

• Dobrý deň, pokiaľ ste ešte stále nenašli nikoho na realizáciu, môžete aj nám napísať Vašu predstavu, počet ľudí, čo všetko by mala výzdoba obsahovať pre vypracovanie cenovej ponuky.

• Dobrý deň, vedela by som vám odporučiť jednu veľmi šikovnú firmu. Svadobnú hostinu vyzdobia podľa Vaších predstav na vysokej úrovni a taktiež sú dosť lacný.
    Robili našej rodine už zopár osláv a boli sme nad mieru spokojný. Ak chcete napíšte a nechám vám na nich E-mail.

• Dobrý deň, pokiaľ ste ešte stále nenašli nikoho na realizáciu vasej vyzdoby, môžete mi napísať Vašu predstavu, počet ľudí, čo všetko by mala výzdoba obsahovať a ci bude zo zivych kvetov,alebo umele kvety pre vypracovanie cenovej ponuky. s pozdravom 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na prenájom svetelné steny a kvetinové fotosteny za skutočne prijateľné ceny.
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.