Mozete prosim poradit niekoho na vyzdobu restauracie na 16. augusta 2014 v Marianke pri BA?

Profilova fotka
Ci uz su vsetci obsadeni? :(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, ak máte záujem čisto len o vyzdobu sály. Tak mi kľudne napíšte presne Vaše požiadavky a ja Vám vypracujem cenník. Aky bude počet ľudí aku farbu vyzdoby by ste si predstavovali a koľko chce ochotná približne dat za vyzdobu. Samozrejme prenajimame aj auto Audi a8, a vyzdobu k tomu. A foto video, kamera tortičku všetko. Budeme sa tešiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka86 Dobrý deň, radi vám pomôžeme. Napíšte nám ako by ste si predstavovala váš veľký deň a vypracujeme vám cenovú ponuku. Našu prácu si môžte pozrieť na našej web stránke, tu na MS alebo FB.
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči ,sme Vám k dispozícii,popozerajte si foto našich prác,vytvoríme Vám krásnu výzdobu ,ktorá sa bude páčiť nielen Vám ,ale i svadobčanom. :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, venujem sa výzdobe. V prápade záujmu mi napíšte aj Vašu predstavu a vypracujem Vám cenovú ponuku. prajem pekny zvyšok dňa .
Odpovedať
Dobrý deň, pokiaľ ste ešte stále nenašli nikoho na realizáciu, môžete aj nám napísať Vašu predstavu, počet ľudí, čo všetko by mala výzdoba obsahovať pre vypracovanie cenovej ponuky.
Odpovedať
Dobrý deň, vedela by som vám odporučiť jednu veľmi šikovnú firmu. Svadobnú hostinu vyzdobia podľa Vaších predstav na vysokej úrovni a taktiež sú dosť lacný. Robili našej rodine už zopár osláv a boli sme nad mieru spokojný. Ak chcete napíšte a nechám vám na nich E-mail.
Odpovedať
Dobrý deň, pokiaľ ste ešte stále nenašli nikoho na realizáciu vasej vyzdoby, môžete mi napísať Vašu predstavu, počet ľudí, čo všetko by mala výzdoba obsahovať a ci bude zo zivych kvetov,alebo umele kvety pre vypracovanie cenovej ponuky. s pozdravom :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?