Na akú farbu výzdoby sa chystáte v roku 2014?

21. aug 2014850

Kočky tak ma napadlo urobiť prieskum 🙂 na akú farbu výzdoby sa chystáte?

• My sme si nevybrali žiadnu trendy farbu, ale vsadili sme na klasiku - zlatá s bielou...

• ja som vždy túžila po bielo-smotanovej výzdobe. je to také krásne ... svadobné 😃

• @lessiie  my budeme mať kombináciu fialovo-žltej 🙂 teda aspoň zatiaľ je taká predstava 😃

• Sponzor fóra
  • tiez sme chceli zlto-fialovu, no mali sme viacero moznosti vo vybere ale nakoniec aj sala je ladena tak, ze vyhrala bielo-zlata... s tym ale, ze budeme mat aj zltu farbu do toho zakombinovanu 🙂 (alebo jemne do toho dat i bezovu, smotanovu... uvidime este 🙂 nieco take jemno-jarno-svieze 🙂 .. aspon taky je plan 😃)

• My budeme mať bielo modrú a strieborné aj svetlo sivé doplnky...kuky môj album ak chcete...

• @lewasa  takú mala sestra v auguste minulý rok 🙂 veľmi dobrá kombinácia...🙂 sanka dole 🙂

• ahojte my sa stale nevieme rozhodnuť ale sala v ktorej to bude ma zelene steny,kočky poradte ci mame ist do zelenej alebo niečo ine

• jutovina, krajka, biela, ivory a hnedé odtiene 🙂

• @lucifer2403  ja by som dala kombináciu zelenej s inou farbou 🙂 aby tam ta zelena bola ale aby jej zas nebolo moc 🙂 my tiez mame zlte steny, práve preto sme sa rozhodli pre zlto fialovu 🙂

• starorúžová

• @lewasa  my rovnako...fialovo-žltá 🙂 levandulova tema .-P

• @petragergelyova  presne tak, mňa tá kombinácia hneď oslovila 🙂 a fialová je vraj farbou roka 2014, tak kráčame s módou 😃

• @lucifer2403  zelená a tiež nejakú farbu k tomu...videla som aj fialovo zelenu a nebolo to zle 🙂 podla mna fialovu skombinujes s kazdou farbou 🙂ja som mala tyrkysovo-fialovu 🙂

• @lewasa  fialová je podľa mňa už dlho in 🙂 🙂

• @lessiie  no to je 🙂 hádam to bude také ako si predstavujem 🙂

• Sponzor fóra
  • @lewasa  ale určite 🙂

• @lucifer2403 čo takto oranžová alebo žltá

• My budeme mať ružovo- sivú výzdobu

• @lessiie  my budeme mať krémovo bielo zlatú, ale tá zlatá by mala byť jemná 🙂

• Ak sa mi podarí všetko zohnať tak my budeme mať parížsku modrú + zlatú + čiernu

• ja som chcela zlato-bielu, alebo nieco do smotanova a potom som si uvedomila ze svadba bude v maji, tak preco nie nieco pekne jarne, svieze a farebne? tak chcem skombinovat nieco zo zelenej, zltej oranzovej, ruzovej...mozno len 2 ci 3 farby skombinujem, este neviem ktore...

• My budeme mat cyklamenovo- zelenkavu 😉 kuk album

• Ja by som chcela aby sme mali ruzovu, len sa neviem rozhodnut ci svetlu, skoro marhulkovu, alebo staroruzovu...

• zlta a zelena je pekna😉)))

• @modracka  my sa tiež chystáme na smotanovobielu výzdobu, hlavne kvôli farbe sály 🙂

• my budeme mat fialovo-striebornu .. aspon taka je zatial predstava 😎

• ja budem mat takuto, mozno tu zlatu vymenim na taku jemnu zelenu, to este neviem, ale kaly tam budu na 100% 🙂

• My budeme mať krémovo - medenú 😉 😃

• @lucifer2403  v takom prípade by som volila mentolovú s ružovou alebo bielou, ak nie si zástanca ružovej ako ja 🙂 Podľa mňa je to veľmi príjemná kombinácia a veľmi elegantná. Ak, samozrejme, farba stien tej miestnosti nie je jabĺčkovo zelená alebo v inom odtieni zelenej, ktorý by sa s mentolovou nezniesol....

• @lessiie  my sme zvolili black&white (možno) s drobnými červenými (skôr bordó) detailami. Výzdobu som musela prispôsobiť k farbám miestnosti, ktorá je čierno-červená...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný dizajn do najmenších detailov, kvetinová výzdoba, svadby na kľuč i prenájom inventáru
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.