Na akú farbu výzdoby sa chystáte v roku 2014?

Profilova fotka
Kočky tak ma napadlo urobiť prieskum :) na akú farbu výzdoby sa chystáte?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si nevybrali žiadnu trendy farbu, ale vsadili sme na klasiku - zlatá s bielou...
Odpovedať
ja som vždy túžila po bielo-smotanovej výzdobe. je to také krásne ... svadobné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lessiie my budeme mať kombináciu fialovo-žltej :) teda aspoň zatiaľ je taká predstava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sme chceli zlto-fialovu, no mali sme viacero moznosti vo vybere ale nakoniec aj sala je ladena tak, ze vyhrala bielo-zlata... s tym ale, ze budeme mat aj zltu farbu do toho zakombinovanu :) (alebo jemne do toho dat i bezovu, smotanovu... uvidime este :) nieco take jemno-jarno-svieze :) .. aspon taky je plan :D)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mať bielo modrú a strieborné aj svetlo sivé doplnky...kuky môj album ak chcete...
Odpovedať
Profilova fotka
@lewasa takú mala sestra v auguste minulý rok :) veľmi dobrá kombinácia...:) sanka dole :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sa stale nevieme rozhodnuť ale sala v ktorej to bude ma zelene steny,kočky poradte ci mame ist do zelenej alebo niečo ine
Odpovedať
Profilova fotka
jutovina, krajka, biela, ivory a hnedé odtiene :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucifer2403 ja by som dala kombináciu zelenej s inou farbou :) aby tam ta zelena bola ale aby jej zas nebolo moc :) my tiez mame zlte steny, práve preto sme sa rozhodli pre zlto fialovu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
starorúžová
Odpovedať
Profilova fotka
@lewasa my rovnako...fialovo-žltá :) levandulova tema .-P
Odpovedať
Profilova fotka
@petragergelyova presne tak, mňa tá kombinácia hneď oslovila :) a fialová je vraj farbou roka 2014, tak kráčame s módou :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucifer2403 zelená a tiež nejakú farbu k tomu...videla som aj fialovo zelenu a nebolo to zle :) podla mna fialovu skombinujes s kazdou farbou :)ja som mala tyrkysovo-fialovu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lewasa fialová je podľa mňa už dlho in :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lessiie no to je :-) hádam to bude také ako si predstavujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lewasa ale určite :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucifer2403 čo takto oranžová alebo žltá
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mať ružovo- sivú výzdobu
Odpovedať
@lessiie my budeme mať krémovo bielo zlatú, ale tá zlatá by mala byť jemná :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa mi podarí všetko zohnať tak my budeme mať parížsku modrú + zlatú + čiernu
Odpovedať
ja som chcela zlato-bielu, alebo nieco do smotanova a potom som si uvedomila ze svadba bude v maji, tak preco nie nieco pekne jarne, svieze a farebne? tak chcem skombinovat nieco zo zelenej, zltej oranzovej, ruzovej...mozno len 2 ci 3 farby skombinujem, este neviem ktore...
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat cyklamenovo- zelenkavu ;) kuk album
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som chcela aby sme mali ruzovu, len sa neviem rozhodnut ci svetlu, skoro marhulkovu, alebo staroruzovu...
Odpovedať
zlta a zelena je pekna;))))
Odpovedať
Profilova fotka
@modracka my sa tiež chystáme na smotanovobielu výzdobu, hlavne kvôli farbe sály :-)
Odpovedať
my budeme mat fialovo-striebornu .. aspon taka je zatial predstava 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat takuto, mozno tu zlatu vymenim na taku jemnu zelenu, to este neviem, ale kaly tam budu na 100% :)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mať krémovo - medenú ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucifer2403 v takom prípade by som volila mentolovú s ružovou alebo bielou, ak nie si zástanca ružovej ako ja :) Podľa mňa je to veľmi príjemná kombinácia a veľmi elegantná. Ak, samozrejme, farba stien tej miestnosti nie je jabĺčkovo zelená alebo v inom odtieni zelenej, ktorý by sa s mentolovou nezniesol....
Odpovedať
Profilova fotka
@lessiie my sme zvolili black&white (možno) s drobnými červenými (skôr bordó) detailami. Výzdobu som musela prispôsobiť k farbám miestnosti, ktorá je čierno-červená...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?