Názor na svadobné agentúry

Profilova fotka
Ahojte :-) Chcela by som sa opýtať, či máte niekto skúsenosť so svadobnými agentúrami ako Decor2Love, vyzdoby.sk alebo Svadby od Mariany, prípadne Velvet Design. Ak máte dobrú skúsenosť s niektorou z agentúr, okolie GA, NR, TT, BA, pošlite mi prosím vaše tipy a skúsenosti. Ďakujem za vaše rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Velvet Design. videla som naživo ich prácu, je veľmi precízna, premyslena, kreativna, cenovo su urcite vyssie.
Odpovedať
@darinka294 ako som písala. Decor2Love - skvelý prístup a komunikácia, cenový stred, inšpirácie a návrhy úžasné - výsledok odfotím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala spicy wedding a odporucam vsetkými 10timi - boli super!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@darinka294 Dobrý večer, sme agentúra čo sa zaoberá výzdobou sály, kostolíka a auta, Kľudne si pozrite našu prácu tu na stránke alebo na fb. Ak by ste mali záujem napíšte nám, budeme sa tešiť. :-)
Odpovedať
Bohužiaľ ponuka väčšiny svadobných agentúr na Slovensku je čistý amaterizmus. V dnešnej dobe reštaurácie bežne ponúkajú výzdobu sály, takže pokiaľ nepotrebuješ vyzdobiť iný priestor ako kulturák a pod. sú to zbytočne vyhodené peniaze.
Odpovedať
Ja som síce svadbu ešte nemala, ale jednoznačne celú výzdobu zverím do rúk @flover ❤️ Prístup k zákazníkovi, kreativita, nápady, realizácie a ochota z ich strany sa jednoducho nedá porovnať s ničím, čo dom tu na SVK videla. Bez nich moja svadba nebude ono 😊 kontaktuj ich, sú maximálne ústretoví a aj docestujú :)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaopicka slzy v očiach...Ďakujeme!!!!!
Odpovedať
@fl0ver Magdi, je to len pravda. Už teraz viem, že lepšie som sa rozhodnúť nemohla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaopicka Ďakujem Ti, dojala si ma! Ďakujem za dôveru a nesklamem:)
Odpovedať
To viem 😉😘 @fl0ver
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?