Menu Forum

Okrúhly stôl s priemerom 150 cm

6. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
domcicipatcici
5
Registrovala sa 21. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 266 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Dolný Kubín.
  • Svadba bola 6. augusta 2016
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
domcicipatcici
5
Registrovala sa 21. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 266 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Dolný Kubín.
    okres Trenčín
 Ahojte, prosím Vás podľa Vášho názoru, alebo skúseností...koľko ľudí sa zmestí za okrúhly stôl s priemerom 150 cm? osem? alebo menej? ďakujem
1. feb 2016 o 22:16  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 56 inzerátov
30

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky s podsedákom v cene 2 eur/ks, kruhové stoly s obrusmi v cene 15 eur/ks, mašle na stoličky, vázy, svietniky, svetelné steny, výzdoby stropu a veľa ďalších dekorácií. Zabezpečujeme aj dopravu a aj kompletnú alebo čiastočnú realizáciu svadieb. Neváhajte nás kontaktovať.”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Lucia Vachová PRO

30

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky s podsedákom v cene 2 eur/ks, kruhové stoly s obrusmi v cene 15 eur/ks, mašle na stoličky, vázy, svietniky, svetelné steny, výzdoby stropu a veľa ďalších dekorácií. Zabezpečujeme aj dopravu a aj kompletnú alebo čiastočnú realizáciu svadieb. Neváhajte nás kontaktovať.”
(Pred 6 mesiacmi)

@ domcicipatcici max 6 osôb, aby sa tam cítili pohodlne.
2. feb 2016 o 07:27  •  www.noblesa.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domcicipatcici
5
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
domcicipatcici
5
    okres Trenčín
 čítala som a pozerala na nete, že za taký stôl za zmestí aj 10 ľudí, tak teda neviem.
2. feb 2016 o 10:19  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Lucia Vachová PRO

30

(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Lucia Vachová PRO

30

(Pred 6 mesiacmi)

@domcicipatcici máme stoly s priemerom 160 cm a aj keby som ako kolvek chcela tak 10 ludí sa tam proste nezmestí. Je to nereálne.
5. feb 2016 o 23:05  •  www.noblesa.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka3
5
Registrovala sa 10. novembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 54 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 23. apríla 2016
fotoportrét
fotoportrét
zuzka3
5
Registrovala sa 10. novembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 54 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 23. apríla 2016
 10 urcite nie, my budeme mat svadbu v priestoroch, kde maju priemer stolov 2m a prevadzkar povedal, ze idealne 8-10 ludi. 8 sa mne osobne zdalo malo, pozerala som info na nete a nasla som 10 max 12. To si myslim, ze je realne.
6. feb 2016 o 08:42  •  Svadba bola v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to