Poraďte agentúru na svadobnú výzdobu 17.6.2017, Prešov

Profilova fotka
Prosím Vás, poraďte mi nejaké agentúry na výzdobu v Prešove ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pozri moj album. Vyzfobu mi robila kvetinarka z kvetinarstva Aurora. :-) @veronikagal
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite si pozri PurPur :) vyzdoba prenadherna a pristup sme si lepsi zelat nemohli (a aj cena bola znacne nizsia ako inde) :)
Odpovedať
Pozri si babu na fcb sperkarik.sk Alebo je aj tu je... Robi aj vyzdoby svadieb, vie poradit i splnit uz vopred vymyslenu vyzdobu ;)
Odpovedať
my sme mali danydecor :) 100% spokojnosť :)
Odpovedať
Profilova fotka
V ponuke mame aj chiavari stolicky.
Odpovedať
My sme mali sadex a nadherne luxusne a vyborna cena ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby, alebo možnosť prenajať si dekorácie. Ohľadom cenovej kalkulácie a ponuky nás kontaktujte emailom. Realizujeme výzdoby a prenájom v rámci celej SR. S pozdravom Merlot Wedding Agency
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikagal DObrý deň, ak ešte nemáte nikoho vybraného pre svadobnú výzdobu stačí nám napísať predstavu a cenovú ponuku aj návrh máte hotový do 24h . Pekný deň.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, nie sme síce agentúra na kompletnú výzdobu, ale radi by sme Vám ponúkli možnosť netradičnej balónovej svadobnej výzdoby, vytvoríme slávnostné balónové oblúky, srdcia, 3D postavy, gigant balóny. Plníme balóny héliom na ich vypustenie po obrade. Dekorujeme obradné miesta, sály, kostoly ... V prípade, že nemáte záujem o dekoráciu ponúkam možnosť modelovania balónov pre deti ako sprievodný program na svadobnej hostine. Pre viac info navštívte moju web stránku. S pozdravom kreatívne balóny.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?