Potrebujeme svadobnu vyzdobu saly Bratislava 22.8.2015

Profilova fotka
Dobry den, potrebovali by sme urobit svadobnu vyzdobu saly v Bratislave v Ruzinove 22.8.2015 pre 40 ludi. Predstava je navleky na stolicky, obrusy, masle, servitky, kvety budu naaranzovane takze iba rozlozit, nejake sviecky medzi vaze . Nic zlozite skor jednoduche a romanticke. Dakujem Katka
Odpovedať
Profilova fotka
@kattyy3 Ahoj Kati, pošli mi prosím na Teba mail, viem splniť Tvoje požiadavky. Ďakujem Katka
Odpovedať
Profilova fotka
@kattyy3 Dobrý deň, ak by ste mala záujem napíšte nám. Tento dátum máme ešte volný. V Bratislave budeme zdobiť 25.7. a 15.8. Našu prácu si môžte pozrieť tu na MS, FB alebo na našej web stránke. Prajem Vám pekný deň. Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@kattyy3 Dobrý deň aj ja sa venujem svadobným výzdobám...ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem. :) našu prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo tiež na FB.Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. S pozdravom a prianím pekného dňa Svadobná agentúra Erika.
Odpovedať
Profilova fotka
@kattyy3 Dobrý deň, rada by som sa ujala Vašej výzdoby máme neskutočne široký invetár na výber je len na Vás čo si vyberiete čo sa Vám s partnerom páči. Pekný večer prajem Piešová Nobler
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, pozrite si nasu výzdobu v albume... a ak by ste mali zaujem napiste nam Vas email a my Vam tam posleme nasu ponuku :-) Prajem este krasny zvysok vecera
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, ak by ste mali záujem o Chiavari, alebo prírodnú výzdobu, pozrite si prosím náš profil :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň sme Vám plne k dispozícii,našu prácu si môžete pozrieť tu na Ms,alebo na facebooku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrí deň Katka ... radí Vám poskytneme svadobnú dekoráciu v tento termín. Napíšte nám aké by boli vaše požiadavky a mi Vám spravíme cenovú ponuku. Nájdete nás aj na Facebooku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?