Svad.výzdoba 6.6.2015

Profilova fotka
Dobrý deň, hľadám nejake ponuky na svadobnú výzdobu.. Rada by som vedela v akej cene sa pohybuje táto sféra, vie mi niekto poradiť ???
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejjjka88 Dobrý večer, ak nám napíšete do IP vašu predstavu ako by mala vaša svadobná výzdoba vyzerať + počet hostí, vieme vám vypracovať cenovú ponuku. Prajeme vám pekný večer.
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejjjka88 Pozrite si našu prácu, sme registrovaný v sekcii Profesionáli. Podľa počtu osôb a vašej predstavy vám vypracujeme cenovú kalkuláciu. Pekný deň. Zuzana
Odpovedať
Aj ja sa venujem svadobným výzdobám...pošlite mi do IP vašu predstavu a čo všetko si predstavujete a ja Vám na základe toho vypracujem cenovú ponuku.moju prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo na FB pod Svadobná agentúra Erika :) S pozdravom a prianím pekného dňa Erika
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Andrejka. K výzdobe vám tiež viem pomôcť, ale tiež je potrebné napísať predstavu. Mám základný balík výzdoby - od 3,50eur na osobu. Od jednodochého "cottage" štýlu s vrecovinou, cez saténové dekorácie, kryčtálikové až po vintage s perlami a čipkami v rôznych farebných prevedeniach :-) Máme na zapožičanie aj rôzne svadobné doplnky (vankúšiky, košíčky, svietniky). Otvárame nový shop v Budmericiach. Prajem krásny dník. Oli
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?