Menu Forum

Svadobna vyzdoba 12.9.2015 limbach

4. feb 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
bubinko20
3
Registrovala sa 18. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 28 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 12. septembra 2015
    Svätý jur / limbach, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
bubinko20
3
Registrovala sa 18. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 28 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 12. septembra 2015
    Svätý jur / limbach, okres Pezinok
 hladame agenturu ktora nam zrealizuje svadobnu vyzdobu 12.9.2015 sa bude konat svadba v limbachu dakujem za ponuky
22. jan 2015 o 18:02  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
31

“Sezóna našich výzdob 2018 odštartovaná a naplno začíname po Veľkej noci...už teraz sa tešíme! Prijímame objednávky na výzdoby a ešte nám zostali nejaké termíny voľné tak nás neváhajte kontaktovať tu na ms, fb alebo na mail erikafaturikova@gmail.com Tešíme sa na vás! Svadobná agentúra Erika”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
31

“Sezóna našich výzdob 2018 odštartovaná a naplno začíname po Veľkej noci...už teraz sa tešíme! Prijímame objednávky na výzdoby a ešte nám zostali nejaké termíny voľné tak nás neváhajte kontaktovať tu na ms, fb alebo na mail erikafaturikova@gmail.com Tešíme sa na vás! Svadobná agentúra Erika”
(Pred 1 rokom)

@bubinko20 Dobrý deň.... Aj ja sa venujem svadobným výzdobám...pošlite mi do IP vašu predstavu a čo všetko si predstavujete a ja Vám na základe toho vypracujem cenovú ponuku.moju prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo na FB pod Svadobná agentúra Erika.Verím,že by sme sa vedeli dohodnúť emoticon

s pozdravom a prianím pekného večera Erika
22. jan 2015 o 20:37  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 61 inzerátov
30

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky s podsedákom v cene 2 eur/ks, kruhové stoly s obrusmi v cene 15 eur/ks, mašle na stoličky, vázy, svietniky, svetelné steny, výzdoby stropu a veľa ďalších dekorácií. Zabezpečujeme aj dopravu a aj kompletnú alebo čiastočnú realizáciu svadieb. Neváhajte nás kontaktovať.”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 61 inzerátov
30

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky s podsedákom v cene 2 eur/ks, kruhové stoly s obrusmi v cene 15 eur/ks, mašle na stoličky, vázy, svietniky, svetelné steny, výzdoby stropu a veľa ďalších dekorácií. Zabezpečujeme aj dopravu a aj kompletnú alebo čiastočnú realizáciu svadieb. Neváhajte nás kontaktovať.”
(Pred 1 mesiacom)

@bubinko20 Dobrý večer, ak by ste mala záujem pošlite nám do IP svoje požiadavky a počet hostí. Vypracujeme vám cenovú ponuku. Do Limbachu to máme na skok emoticon . Posielam pár foto pre predstavu aké výzdoby robíme. Viac naších prác nájdete na MS, FB alebo na našej web stránke.
22. jan 2015 o 21:34  •  www.noblesa.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavyzdoby
Vyzdoby.sk
Mgr. Petra Dzíbelová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trnava
36

“Sezóna 2013 - Voľné termíny ...kontaktujte nás...”
(Pred 6 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét