Svadobná výzdoba, 19.9.2020, Žilina - Višňové

3. okt 201980

Ahojte, viete mi poradiť niekoho na výzdobu sály? Višňové- kultúrny dom ( 19.9.2020) prípadne aj kameraman.Dakujem

• My sme mali veľmi sikovnu pani z Varina Katku Kubikovu, robila mi komplet- sálu, kyticu, auto
    Cenovo je dostupná keď to porovnam s mestom/agentúry
    Je aj na FB, kuk moje fotky v albume 😉

• Dobry den, urobím Vám výzdobu podľa Vašich predstáv, v prípade záujmu ma kontaktujte 😊

• @ikaja
    Ahoj, vies mi dat prosim, kontakt na p.Kubikovu?
    Dakujem

• Sponzor fóra
  • @lalala15  nech sa páči

• @10daduska100  Dobrý deň.... ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku.

s pozdravom a prianím pekného dňa

erika

• @10daduska100  Dobrý deň
    sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej 😉 Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky.
    Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB.
    Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe.
    Okrem iného Vám vieme odporučiť aj dobrého fotografa, kameramana, DJ a tiež osvetlenie 🙂

prajeme pekný deň 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @ikaja
    dakujem

• Dobry den, skuste Kvetinarstvo Fialka z terchovej. Bola som na svadbe, kde bola nadherna vyzdoba z hortenzii. Plus zdobenie kostola, auta atd

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom svadobného inventáru a kompletná organizácia svadobnej výzdoby.
    In8Kadesign
    Bratislava
    Aranžovanie , dekorácie, výzdoby , aranžmány , kytice , doplnky a ine
    Plníme Vaše sny .....
    Výzdobou na mieru sa snažíme, aby Vaša svadba vo Vás zanechala tú najkrajšiu spomienku na Váš deň.