Svadobná výzdoba, 19.9.2020, Žilina - Višňové

Ahojte, viete mi poradiť niekoho na výzdobu sály? Višňové- kultúrny dom ( 19.9.2020) prípadne aj kameraman.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali veľmi sikovnu pani z Varina Katku Kubikovu, robila mi komplet- sálu, kyticu, auto Cenovo je dostupná keď to porovnam s mestom/agentúry Je aj na FB, kuk moje fotky v albume 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, urobím Vám výzdobu podľa Vašich predstáv, v prípade záujmu ma kontaktujte 😊
Odpovedať
@ikaja Ahoj, vies mi dat prosim, kontakt na p.Kubikovu? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lalala15 nech sa páči
Odpovedať
@10daduska100 Dobrý deň.... ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. s pozdravom a prianím pekného dňa erika
Odpovedať
Profilova fotka
@10daduska100 Dobrý deň sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe. Okrem iného Vám vieme odporučiť aj dobrého fotografa, kameramana, DJ a tiež osvetlenie :) prajeme pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ikaja dakujem
Odpovedať
Dobry den, skuste Kvetinarstvo Fialka z terchovej. Bola som na svadbe, kde bola nadherna vyzdoba z hortenzii. Plus zdobenie kostola, auta atd
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?