Svadobná výzdoba 8.8.2015

Profilova fotka
Hľadám niekoho schopného na vytvorenie svadobnej výzdoby, ale hlavne za rozumnú cenu. Nakoľko som zaneprázdnená prácou (myslím pracovnou dobou) nebudem mať čas to všetko sama stihnúť. A preto by som potrebovala nejakú šikovnú osôbku :-) ktorá by mala pod palcom gro celej svadobnej výzdoby. Moja predstava je trošku odlišná od bežných výzdob. V "hlavnej úlohe" živé kvety, ale mix rôznych pestrých farieb. Chcem to totiž veľmi živé, ľahké, nie preplácané, ale zároveň veľmi vkusné a šik.
Odpovedať
Profilova fotka
P.S: pôjde o svadbu do 70 ľudí max
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka245 Dobrý den, napiste mi či to chcete skor na vintage styl, alebo skor len tak ze kvietniky atd. Aku farbu by ste chceli, zálezi od priestoru samotnej restauracie.
Odpovedať
Profilova fotka
rada poslem ponuku ak by vas nasa praca zaujala, vzdialenost nerobi problem a prikladam par foto, dalsie najdete na nasom profile :)jana styl moze byt akykolvek :)
Odpovedať
@lienka245 Dobrý večer prajem...ak ešte hľadáte niekoho na výzdobu aj ja sa venujem svadobným výzdobám a rada pomôžem.určite by sme sa vedeli dohodnúť.pošlite mi vašu predstavu do IP a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. moju prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo na FB pod Svadobná agentúra Erika S pozdravom a prianím pekného večera Erika
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP. S pozdravom Mgr. Monika Flasková, Alea-svadobná agentúra
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?