Svadobná výzdoba, Bratislavský kraj, máj 2020

Dobrý deň, potrebovala by som výzdobu na maj 2020. Sála bude takmer hotová, čo sa týka stolov, stoličiek... potrebovala by som živé jarné kvety. A nejake dekorácie. Ako sa pohybujú cenové relácie pre cca 10 stolov alebo nejake nápady? Ďakujem pekne
Odpovedať
To záleží aj akú veľkú sálu budeš mat, aké veľké kytice a tak. Potom máš agentúry čo ti urobia krásnu výzdobu, ale aj cena vysoká a naopak. Musíš zvážiť koľko chceš do toho investovať 🙂
Odpovedať
@karinka1990 však to. Práveže nechcem do toho až tak veľa investovať, lebo nie je to potrebné... tá sála už je tak svadobne predpripravena. Je svetla, obrusy a stoličky už sú... Preto som myslela, že veľkú svadobnú agentúru radšej nie. Skôr niekoho, kto sa tomu venuje sám v menšom. Ale skúsim sa opýtať aj v kvetinárstve pobliz. Ďakujem pekne za odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
@lieskovyoriesok Dobrý deň sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe. prajeme pekný deň :)
Odpovedať
ja odporucam NOBLER, najdes aj v profesionaloch tu... skvely pristup a na bratislavske pomery velmi prijatelna cena... samozrejme ak aj povies svoju predstavu o type kvetov, velkosti kytic a cenovej relacie, snazia sa vyjst v ustrety, aj poradia a vysvetlia... za mna top..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, zaoberam sa hlavne pripravou kvetov. Poslite mi prosim blizsiu specifikaciu vyzdoby stolov. Vypracujem Vam cenovu ponuku. Pekny den, Gabika
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Rada Vám ponúknem naše kvetinové fotosteny. Prenajímame aj zásteny za mladomanželský stôl. Pozrite naše albumy. Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?