Svadobná výzdoba do 200e? košice okolie

Profilova fotka
Ahojte máme svadbu v KE, počet hostí 150. Už mám zajednané obrusy a návleky na stolicky so štólami. a teraz zvažujem, či si ten zvyšok (servítky, menovky, vazy...) mám zháňať sama alebo osloviť agentúru, keďže z fór predtým čítam, že dievčatám to koniec koncov vyšlo narovnako a ešte sa na tom aj natrápili (či už chceli alebo nie). Viete o niekom kto zdobí lacno v ke a okolii? resp. by mi bol ochotní na jeden deň zapožičať ostatné "náčinie" (neviem ci to agentúry robia)? vďaka.
Odpovedať
@janke11 mam kamosku kt. ma agenturu na zdobenie, ma vela veci...neviem ci to agentury robia a ci to vobec ona robi, ale myslim si zeby ste sa vedeli dohodnut.ak by si mala zaujem napis mi IP, ja ti na nu napisem kontakt, spojite sa a uvidis....pripadne by ti to mozno mohla prist nazdobit, je to urcite lepsie ako si to robit sama....teda takto...ak vies ze den pred svadou pred Vami nebude mat nikto svadbu, tak sa to da....ale v den svadby ist zdobit rano salu, je podla mna cista samovrazda.....:-)))ale tak nehovorim ze sa to neda....
Odpovedať
Profilova fotka
200 je dost malo, ale uz mam niektore veci vymyslene, preto hladam uz len niekoho kto by mi pozical take tie "veci na stoly" a myslim ze ak by som to kupovala vyslo by ma to narovnako...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?