Svadobná výzdoba, Nitra, 15.5.2020

Profilova fotka
Ahojte žienky, zháňam tipy na svadobnú výzdobu v Nitre a okolí za rozumnú cenu. Ak máte skúsenosti s nejakými dekoratérmi, resp. svadobnými agentúrami, za ktoré nezaplatím 2000eur, tak šup sem s nimi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@m_agdalen_e dobrý deň,a k by ste mala záujem pošlite nám vašu predstavu a vypracujeme vám cenovú ponuku. Výzdoby robíme po celom Slovensku za rozumnú cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak máte záujem pozrite si moje práce a napíšte do IP svoju predstavu, iste sa dohodneme na peknej výzdobe za rozumnú cenu, som z blízkeho okolia NR, takže aj to je výhodou. S pozdravom Alena Kloknerová
Odpovedať
Ahoj odporúčam Ti Svadobna výzdoba Laura pozri si FB mala ich moja dcéra sú najlacnejší a to sme ich obchodili kopec. Bola som nadmieru spokojná, žiadne prehnané ceny .Samozrejme, že Ti urobia výzdobu ako si Ty predstavuješ, poradia. Vrele odporúčam.
Odpovedať
@m_agdalen_e Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. :) s pozdravom a prianím pekného dňa erika
Odpovedať
Profilova fotka
@m_agdalen_e Dobrý deň sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe. prajeme pekný deň :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den, tiez robime vyzdobu sal, v pripade zaujmu poslem foto sukromne. Pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, venujem sa kompletnej výzdobe, Viem Vám spravit predbeznu na základe vasich informácii a požiadaviek. s pozdravom Flasková
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, urobím výzdobu podľa Vašich predstáv, v prípade záujmu ma kontaktujte 😊😊😊
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ďakujem Vám všetkým. Už sme si tú svoju svadobnú agentúru našli a zarezervovali. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Rada Vám ponúknem naše kvetinové fotosteny. Prenajímame aj zásteny za mladomanželský stôl. Pozrite naše albumy. Sme z Nitry. Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?