Svadobna vyzdoba Žilina a okolie 6.8.2021

Ahoj. Prosim, poradite niekoho na vyzdobu svadobnej saly? Dakujem
Odpovedať
Dobrý deň, ja som bola veľmi spokojná s výzdobou a super komunikaciou od -jednaradost. Môžete si pozrieť na ich stránke www.jednaradost.sk.
Odpovedať
Dobrý deň, ja budem mat na svadbe výzdobu z agentúry https://splnenysen.sk/ Komunikácia cez email je rýchla a a osobné stretnutie je veľmi milé, nápomocné, v mojom okolí boli všetci spokojní, čo im robili výzdobu 🙂
Odpovedať
Dobrý deň, nám robila svadobnú výzdobu svadobná agentúra Veselie. Boli sme veľmi spokojní, boli veľmi milé, ochotné a snažili sa splniť všetko do posledného detailu. Takže za nás určite áno 🙂
Odpovedať
A môžem sa spýtať, čo všetko ste si dávali a koľko vás to cca vyšlo? Dakujem
Odpovedať
@anka_c1 nám robili komplet celú výzdobu, svodobnú kyticu, pierko a pomohli nám aj s tortou, candy barom. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Odporučam agenturu Livastyl, pozrite na fb svadobna a eventova agentúra Livastyl Top servis, top kytice, aktualne, moderne, dokonca aj vyroba drevenych darčekov a takmer čohokolvek čo vás napadne od oznámení, po menovky, papuče,štítky,tričká, poďakovania rodičom. Na úrovni prístup, komunikácia. Žiadne gýče ako niektorí ponúkajú za horibilne ceny ale ozajstny luxus a poradenstvo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ďakujeme za referencie. 😊 Ak ste ešte nikoho nenašla, radi vám pomôžeme s realizáciou vášho najkrajšieho dňa. Kľudne nám napíšte. Našu prácu si môžete pozrieť aj na FB - Svadobná agentúra Veselie. Želáme krásny deň 😊
Odpovedať
My sme mali dievčatá z @kessywedding, sú úžasné a naozaj sa prispôsobia akémukoľvek rozpočtu.. pozri na FB alebo na IG.. 😉 🙂 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@anka_c1 Dobrý deň, sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej 😉 Ak ste ešte nikoho nenašli veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe. 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?