Vedeli by ste mi poradit svadobnu vyzdobu za rozumnu cenu? Miestnost je dost velka a chcela by som mat aspon malu predstavu o cene a podobne.
Dakujeeeeem
Dobry den, ak by ste mali zaujem o cenovu ponuku, kludne mi napiste. Robime celu svadobnu vyzdobu vratane kvetov. Staci ak nam poslete vase predstavy a cenovu ponuku vam vypracujeme do 24 hodin. Pekny den prajem
@stoke pekný deň prajem,
napíšte mi do IP vašu predstavu, počet ľudí a ja Vám na základe toho viem vypracovať predbežnú cenovú ponuku...verím, že by sme sa vedeli dohodnúť :) kľudne si môžete pozrieť aj našu prácu tu na MS alebo na FB - Svadobná Agentúra Erika
s pozdravom a prianím pekného dňa
erika faturíková
Dobrý deň,
venujem sa výzdobe šál už osem rokov , takže mám bohaté skúsenosti a veľmi dobre ceny, ak máte záujem píšte svoju predstavu do IP urobím vám obratom kalkuláciu.
S pozdravom Alena Kloknerova
@stoke Dobrý deň
ponúkame Vám naše služby, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Snažíme sa vždy výjsť v ústrety.
Ak budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov (okrúhle, hranaté do akého tvaru, pri okrúhlych aký počet) a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prosím napíšte nám aj dátum svadby, a Vašu predstavu.
Prajeme Vám pekný deň ;)
Dobrý deň sme svadobná agentúra ktora vám vie zabezpečiť komplet všetko ....kvetinovu vyzdobu,výzdoba auta či kostola,svadobnej kytice ,stoličky,stoly,návleky,hviezdne nebo,obalenie sály (stanový efekt),svetelne steny, rôzny inventar........... A veľa dalšieho ...... Neváhajte a kontaktujte nás o nezaveznú cenovú ponuku......... S pozdravom svadba snov .....