Vyzdoba na hrade Cerveny Kamen - svadobna hostina 13.09.2014 pre cca 80 ludi - ponuky?

Dobry den, hladame niekoho, kto by nam spravil vyzdobu za normalnu cenu na hrade Cerveny Kamen, kde sa v predhradi dna 13.09.2014 uskutocni hostina pre cca 80 - 90 ludi. Su tam kruhove stoly a stlpy. Vyzdobu by sme chceli - prevladajuca bielo - zlata a do toho jemnunko ruzova a staroruzova. Tiez by sme mali zaujem o vyzdobu kostolika, len stolicky pre mladomanzelov a svedkov a po bokoch lavic masle. Poprosime o zaslanie cenovych ponuk na mail: bride.groomova@gmail.com Dakujeme.
Odpovedať
Dobry den...ja robim svadobne vyzdoby..vsetky tieto farby mam v ponuke...napiste mi co vsetko bz ste si predstavovali a ja vam spravim cenovu ponuku. pekny den Erika
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, venujem sa svadobnej výzdobe, prosím napíšte mi vašu pedstavu výzdoby a čo vštko by ste chceli a ja Vám na základe nej vypracujemcenovú ponuku. S pozdravom Monika
Odpovedať
Viem doporucit uzasnu aranzerku z vedlajsej dediny ako je Hrad CK. Vola sa Monika Zemancova, ak mas zaujem, mozem ti dat na nu kontakt. Nam bude zdobit kostol, salu, auto a bude mi robit svadobnu kyticu a pierka. Treba sa jej vsak ozvat v predstihu, lebo ma toho velmi vela.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?