Výzdoba na máj 2016

31. aug 201450

ahojte, hladáme výzdobu na našu svadbu na máj 2016. Okolie Nové Zámky

 • @8mimi8  Dobrý deň,poslala som Vám IP ohľadom výzdoby. 🙂

  S pozdravom Erika

 • Dobrý deň,
  ponúkam Vám služby svadobnej agentúry Alea. Som jej majiteľkou a predstava nevesty je pre nás prvoradá a radi ju splníme čo najlepšie len podrebujeme vedieť predstavu a samozrejme viem spraviť aj prijateľnú cenu, všetko to závisí od Vašej predstavy. Poprosila by som konkrétnu predstavu a samozrejme aj počet hostí kvôli vypracovaniu cenovej ponuky pre Vás. Na cenách a postupe spolupráce je možné sa dohodnúť, ale to už osobne po telefonickom kontakte. Ponúkam Vám aj prenájom návlekov na stoličky spolu so stuhami vo farbe výzdoby až po komplet výzdobu sály podľa Vašich predstáv. Ďalej ponúkam ručne vyšívané podbradníčky (s menom, dátumom svadby a prstienkami), výrobu menoviek, etikiet na flaše (víno, pálenka), darčekov pre hostí, ... Viem Vám zabezpečiť aj starejšieho nieje síce profesionál ale je super všetci čoho mali boli s ním spokojní. Nie je pre nás problém urobiť Výzdobu aj podľa obrázku aj keď nezaručujeme, že bude celkom taká, každá výzdoba je pre nás originálna, ale sa o to pokúsime.
  Poprípade záujmu ma kontaktuj na tel. alebo emailom. Prosím v prípade telefonátu volať po 15:00. Na základe Vašich požiadaviek vypracujem ponuku, ktorú Vám viem poslať emalom na vasu emailovu adresu. Bude našou cťou urobiť Váš veľký deň ešte krajší a česť s Vami spolupracovať.

  S pozdravom Mgr. Monika Flasková, Alea-Svadobná agentúra

 • @8mimi8  nie je jednoduchšie kúsok sa pohrabať na mojej svadbe ako za každého vypisovať nový príspevok? 🙂 za starejšie, DJ, miestnosť, kapelu a čo ja viem čo ešte? ver tomu, že máš ešte času dosť a keď každý deň si sadneš na pár minút na stránku nájdeš veľa užitočných rád a inšpirácií 🙂

 • Sponzor fóra
 • ešte nebol ani máj 2015 nieto ešte 2016 🙂 to máš ešte doooosť času, dovtedy sa ti vkus aj predstavy xy krát zmenia 😉

 • ty asi tú výzdobu nerobíš.. ja sa chcem informovať čo a ako je a funguje, a je na mne či ten príspevok dám alebo nedám.. Firmy sa ozývajú sami čo mne vyhovuje, pomaly si pokukám a vyberiem..

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  ModneVeci.sk
  Stará Ľubovňa
  Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
  Festivity
  Bratislava
  Kvety, výzdoby, dekorácie, kompletné zabezpečenie svadieb na kľúč, prenájom invetnáru..
  Máme radi netradičné kombinácie, zaujímavé kvety, výnimočnosť
  Dovoľte, aby sme spolu s Vami vytvorili výzdobu Vašej svadby. Ponúkame Vám kompletnú realizáciu svadobných výzdob.