Výzdoba na zrkadle

Ahojte, hľadám inšpiráciu.. robím si sama výzdobu a chcela by som sa vas opytať.. mali ste/budete mať výzdobu na zrkadle? .. chcela by som tam len 3 malé vazičky vazičky a aj nejaký svietnik.. máte nejakú inšpiráciu? Vobec si to neviem predstaviť to je ten problém.. prikladam aj fotku
Odpovedať
Ahoj, ja som mala so zrkadlom, ale mala som vacsie tie vazy a kvety....a bola som velmi spokojna
Odpovedať
hmm vyzera to zaujimavo no skor by osm sa priklonila k tomu gulatemu tvaru, to sa mi zda byt take krajsie
Odpovedať
vyzera to zaujimavo veru. ale tiez by som volila asi tu kruhovu variantu a nie zbytocne velky rozmer, aby to nezaberalo miesto na stole.
Odpovedať
krasne aj ked som take este na ziadnej svadbe nevidela. moc sa mi to paci
Odpovedať
Tiež som videla len guľatú verziu a okrem vázy s kvetmi tam boli aj malé priesvitné kamienky/diamantiky, tak nepravidelne poukladané. Vyzeralo to pekne a elegantne 🙂
Odpovedať
Mne sa to teda nepaci vobec, ako keby sme sa vratili v case do nejakych 90tych rokov
Odpovedať
@kitycat aj to je nazor.. neberiem ho 😉 len nie každy je ochotný da 1000€+ za vyzdobu na jeden deň ☺️ Keď to môžem mať za 300€ ☺️ To je môj názor 😉 a pre Vas uplne nepodstatný
Odpovedať
Profilova fotka
@lucii54 ale hej. Ako ja sa na to dívam asi tak isto. Síce to môže byť krásne, no aj keby som na to v tú dobu mala, proste som taký človek, že by mi to bolo ľúto
Odpovedať
@mar_ka33 hmmm kazda to ma vsak ina. poznam par, ktory dlhe roky setril, aby si na svadbe mohol dovolit vsetko to co chceli, aj ked teda nepatrili k nejak bohatym ludom
Odpovedať
@lucii54 je to cisto vec vkusu ☺️ ak by som mala volit medzi hranatym a okruhlym zrkadlom tak vyberiem okruhle ale vseobecne sa mi nepaci ani jedno. Ja dufam, ze ma dekoracia vyjde na co najmenej. Budem pozerat bazariky na nejake tie vazicky na kvety, a peniaze dam radsej za kvetinovu vyzdobu ako za to sklo. Paci sa mi skor nejaky centralny "behun" vo farbe svatby ako toto, zda sa mi to chladne, este v kombinacii s modrou co tu je v ukazke. Ide vzdy o to aby sa neveste a zenichovi pacilo, ostatni mozu a nemusia ten nazor vyjadrit
Odpovedať
celom zaujimave s taktou vyzdobou som sa napriklad este nestretla, zvacsa teraz kocky pouzivaju drevene kolieka ako podnosy, no toto podla mna vyzera tiez velmi dobre a tak cisto
Odpovedať
podla mna to vyzera super. take princeznovske mozno, no vsetko to zalezi aj od toho, ake kvety na ozdobu este pouzijete. no vyzera to moc pekne a kludne by som do niecoho akeho sla
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucii54 aj si si uz z vyzdoby poriesila
Odpovedať
mne sa toho tiez tolko paci, ze az neviem 🙂 i ked priznam sa, tiez som taketo nieco na svadbe este nevidela 🙂 to je zase nieco nove.
Odpovedať
Nooo to je pravda a mne sa to moc paci. Celkovo mam rada inovativnost a ked nie je vsetko cez kopirak
Odpovedať
Este som sa s takymto niecom nestretla, ale vyzera to velmi pekne, to uznavam. Nieco take netradicne, co ozivi tie stoly.
Odpovedať
Profilova fotka
krása. vyzerá to podľa mňa super a oceňujem aj to, že je to také niečo nové neokukané
Odpovedať
Niečo takéto vidím po prvý krát, no musím napísať, že sa mi to moc páči. Vyzerá to moc krásne. A aké kvietky alebo, čo by si na zrkadlo chcela nakoniec položiť
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?