Zháňam výzdobu červenej farby v Bratislave na 19.10.2013

27. máj 201330

Ahojte, viete poradit nejaku dobru firmu co by splnala tieto kriteria : 80 navlekov na stolicky , 80 červenych masli (satenove) , červene sviecky , 1ks satenovy cerveny obrus na svadobny stol. Vsetky stoly mame okruhle. Ak poznate dobre kontakty prosim do posty. Budeme to mat v Bratislave Restauracia Hrad a budeme mat aj vonkajsi stan tak aj ten trosku nachystat. Dakujem

• ahoj, ja som mala granddecor zo senca, da sa aj zapozicat, ze si ozdobis sama, ale aj ti vyzdobia...super ceny a s takym uzasnym pristupom som sa este nestretla..

• @jeepers  Dobrý deň, radi vám vašu svadobnú výzdobu zrealitujem podľa vašeho želania. Ak by ste mali záujem stačí napísať alebo zavolať. Našu prácu si môžte pozrieť aj na našej web stránke alebo fb.

• Dobry den, v restauracii Hrad budem robit vyzdobu o 3 tyzdne, v pripade zaumu sa tam mozeme stretnut a mozete si pozriet moju pracu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Chiavari stoličky, okrúhle stoly, klubové taniere, výzdoba kostola, 5-ramenné svietniky, rekvizity k foteniu, všetko pre Vašu romantickú svadbu ♥
    Svadobné kytice,pierka,výzdoba...svadbám sa venujem uz niekoľko rokov a budem sa tešiť aj na Vás🙂
    Dekori
    Bratislava
    Cena výzdoby od 2,50 € na osobu. Prenájom dekorácií a doplnkov.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov