Zháňam výzdobu na svadbu 6.5.2017 v Devíne

Profilova fotka
Zhanam vyzdobu na 6.5.2017 Hotel Hradna brana -Devin.Romanticka -staroruzova s bielou/kremovou farbou + kvety
Odpovedať
Profilova fotka
@martinahal Dobrý deň, skúste pozrieť náš profil alebo nám napíšte do IP čo všetko by ste potrebovala, poprípade vašu predstavu a poslala by som vám foto staroružovej výzdoby.
Odpovedať
Vyhrala si svadbu snov? :-) Maju na Fb ze spravia v ten termin svadbu s prekvapenim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nobler, videla som od nich v sobotu výzdobu - náádherná. Sú aj tu v profi
Odpovedať
Profilova fotka
@martinahal Dobrý den, sme agentúra zo Senca s dlhoročnými skúsenosťami. Ak vás zaujal náš profil, napíšte nám a my vám veľmi radi vypracujeme cenovú ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň @martinahal, ak by ste mali záujem, môžem Vám vypracovať cenovú ponuku, stačí poslať fotografie, čo si predstavujete, aspoň približne, po prípade nejaký popis a foto priestoru. Budem veľmi rada, keď sa ozvete. Keďže sa špecializujem sa svadby v BA, budete to mať o to jednoduchšie :D Teším sa
Odpovedať
Profilova fotka
@martinahal Dobrý deň na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby. Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Zabezpečujeme kvetinovú výzdobu z umelých alebo živých kvetov. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály, DJa, fotografa a kameramana. Pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a Vašu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prajeme Vám pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin nam zial kvoli necakanym zdravotnym problemom padol. Hladame nahradny. Dakujem pekne za prejavenu ochotu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den,rada Vam vypracujem cenovu ponuku podla blizsieho zadania. V tomto hoteli som robila uz par svadieb, krasny priestor. Budem sa tesit:) Ked budete mat zaujem,kludne sa ozvite. pekny den,Gabika
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Ak by ste mali zaujem, radi Vam pripravime nezavaznu cenovu ponuku. Pre predstavu si mozete pozriet cast nasej prace aj na webe.. Prajem krasny den. Vas Lilies tim
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?