svadba na Mauriciuse - Yachtwedding

28. sep 202212

Ahojte. Mali ste niektorá svadbu na Mauriciuse cez svadobnú agentúru Yachwedding? Ak áno prosím vaše skúsenosti a recenzie. Pripadne ak to nie je tajne čo vás to vyšlo v ktorom rezorte a čo všetko bolo v cene. Alebo všetko čo vás k tomu napadne. Ďakujem vám veľmi pekne 🙂 🙂

• a co tak priamo kontaktovat ich, viec ako ceny sa neustale menia a oni ti budu asi vediet vsetko vyskladat aj na mieru

• @mischela255  samozrejme, že sme ich už kontaktovali. Mame aj spätnú väzbu. Okrem cien ma však zaujímali aj skúsenosti a možno nejaké drobnosti čo ma ani nenapadnu.
    Za tvoju skúsenosť a recenziu ďakujem 👍

• Ved jasne. Mna by zaujimalo, ci bol Mauricius jasny vyber od zaciatku, alebo steč mali aj ine destinacie v hladaciku

• Sponzor fóra
  • fiha, tak to musi byt brutalny zazitok vydavat sa na takomto mieste 🙂 akoze ja nie som narocna, uplne mi staci aj ten nas kostol 😃 ale tak snivat treba, viem si to zivo predstavit 😃

• to si akoze ani neviem predstavit aka to musi byt nadhera. ja osobne ak by bola moznost, tak by som sa na nieco take dala ihned

• nie svadbu sme este nemali, no tiez sa pohravame s myslienkou vziat sa niekde mimo slovenska v nejakej exotike

• @katulajab  no ano, ak by bola moznost 🙂 velakrat nie je a vacsina ludi na take nieco ani nema financie nazvys. stastni to ludia, ktori maju, vsak? aj ked si teda osobne myslim, ze zalezi na inych veciach 🙂

• Tak Mauricius nebol prvá voľba. Začali sme so Santotini no potom nám prišiel prvoplanovany. Tak sme rozmýšľali nad Maldivami no svadba tam nie je platna len simbolicka tak nám v agentúre ponúkli Maurícius a už sme rozhodnutí tam 🙂 finančne náročná svadba môže byt aj doma len záleží od toho kto je ako náročný 🙂

• nie ale mauricius, tam by som veru chcela ist a hadam sa mi to raz ako taky maly sen aj splni

• no tak to je ozaj nadherna predstava 🙂 len tie financie, asi si to nemoze dovolit uplne kazdy, no je to tak.

• @darinita55  no ved to. ak by v tom neboli financne rozdiely, tak si myslim, ze drviva vacsina ludi by sa brala na takychto zaujimavych miestach

• @danus235  noooo tak to by sa mi pacilo. len mauricius by som si asi nevybrala bud ked uz tak male divy alebo su mojou srdcovkou santorini

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...

Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Kasolina one&only
    Celé Slovensko
    Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    5 tipov, ako hosťom predstaviť svadobný dresscode
    Svadobné obrúčky - najnovšie trendy pre tento rok
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Archív článkov od partnerov