Hľadám veterána na svadbu 15.7.2016, Žilina

3. máj 20179

Ahojte hladam nejakeho veterana na svadobny den v okoli Ziliny na 15/07/16. Viete mi niekto poradit? Dakujem

• 🙂 Ak budete mať záujem zavolajte, zaťial mám tento termín voľný -nezálohovaný 🙂 😉 červený 4-miestny cabriolet zo strechov 🙂

• @janka150912  ak budete mať záujem rád prídem 😉 🙂

• Tiež máme tento termín ešte voľný a radi prídeme, ak vás oslovia naše netradičné autíčka 😉

• Sponzor fóra
  • Ahoj, odporúčam KHV - Klub historických vozidiel, ten pán je priamo zo ZA, má široký výber autíčiek a je strašne úžasný, nerobí to pre peniaze, ale pre radosť 🙂
    My sme si nevedeli vybrať. Chceli sme totiž všetky 😃 Škoda, že svadba je len raz 🙂

• 🙂 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• načo si tu mi platíme reklamu ked nás tu každý potápa, máme tu najlacnejšie ceny na trhu a nič s toho ked tu dohadzujú dievčatá samých pánkou ktorým tu dohadzujú dievčatá zákazky neprávom, mi sme tu ako profesionáli celkom zbytočne , tak dakujeme

• Neviem akym pravom si pan zo Šale s feliciou mysli ze tato stranka patri len jemu a ze len on moze ponuknut nevestam auto na svadbu. Toto je verejne forum a kazdy sa ho moze zucastnit a poradit nevestam. Pokial dodrziava pravidla fora tak je vsetko v poriadku. Mimochodom posielam foto mojej felicie ktoru som mala na svadbe.

• 😉 ja si tu obhajujem nás profesionálov ktorý tu platia svoju stránku a to zbytočne a niektorý tu propagujú webovky ktoré sú tu zakázané zverejňovať, treba si prečítať pravidlá admina a držať sa toho a nie sa tu urážať. Dakujem za porozumenie, nič v zlom.

• @kinyo  dobry den,prosim vas kde sa da zajednat takyto veteran_. dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Al bella decor
    Spišská Nová Ves
    Spojenie emócie a kreativity v jedinečnom príbehu výzdoby Al bella decor.
    Myslíme na Vás, tvoríme pre Vás.
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov