Hľadám veterána na svadbu 15.7.2016, Žilina

Ahojte hladam nejakeho veterana na svadobny den v okoli Ziliny na 15/07/16. Viete mi niekto poradit? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Ak budete mať záujem zavolajte, zaťial mám tento termín voľný -nezálohovaný :-) ;-) červený 4-miestny cabriolet zo strechov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka150912 ak budete mať záujem rád prídem ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež máme tento termín ešte voľný a radi prídeme, ak vás oslovia naše netradičné autíčka ;-)
Odpovedať
Ahoj, odporúčam KHV - Klub historických vozidiel, ten pán je priamo zo ZA, má široký výber autíčiek a je strašne úžasný, nerobí to pre peniaze, ale pre radosť :) My sme si nevedeli vybrať. Chceli sme totiž všetky :D Škoda, že svadba je len raz :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
načo si tu mi platíme reklamu ked nás tu každý potápa, máme tu najlacnejšie ceny na trhu a nič s toho ked tu dohadzujú dievčatá samých pánkou ktorým tu dohadzujú dievčatá zákazky neprávom, mi sme tu ako profesionáli celkom zbytočne , tak dakujeme
Odpovedať
Neviem akym pravom si pan zo Šale s feliciou mysli ze tato stranka patri len jemu a ze len on moze ponuknut nevestam auto na svadbu. Toto je verejne forum a kazdy sa ho moze zucastnit a poradit nevestam. Pokial dodrziava pravidla fora tak je vsetko v poriadku. Mimochodom posielam foto mojej felicie ktoru som mala na svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ja si tu obhajujem nás profesionálov ktorý tu platia svoju stránku a to zbytočne a niektorý tu propagujú webovky ktoré sú tu zakázané zverejňovať, treba si prečítať pravidlá admina a držať sa toho a nie sa tu urážať. Dakujem za porozumenie, nič v zlom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
@kinyo dobry den,prosim vas kde sa da zajednat takyto veteran_. dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?