Kto ide s nevestou vo svadobnom aute pred sobášom?

Ahojte zienky, chcela som sa spytat ci neviete poradit ako je to najlepsie zorganizovat ked sa na sobas prepravuje aj nevesta aj zenich autom. Ci ide kazdy so svojimi rodicmi alebo len nevesta s otcom a zenich s mamou alebo ako ste to riesili? Pripadne ide sama a rodicia samostatne? Vdaka za rady 🙂
Odpovedať
@coolwewe22 my sme isli v svadobnom aute len my dvaja, ja a zenich plus sofer. rodicia isli v druhom aute.
Odpovedať
Profilova fotka
@coolwewe22 My pôjdeme predpokladám sami dvaja so ženíchom rovno z fotenia. Bez šoféra.
Odpovedať
Ak je pred svadbou odobierka, ženích a nevesta podľa mňa idú spolu (aspoň my sme to tak mali). Ak sa stretávate až na mieste obradu asi by som dala do auta ženícha s jeho rodičmi a nevestu s jej.
Odpovedať
ja som isla so svedkom 🙂 moj muz tiez so svojim svedkom a rodicia sli spolu jednym autom 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@noravana to s tým svedkom nie je vôbec zlý nápad!! Popremýšľam o Tom 🙂 ale keďže sa ideme fotiť už pred svadbou je to asi jedno, lebo ma ženích uvidí už vtedy 😅
Odpovedať
Ahojte baby, ak chcete vediet, ako sa patri sadat si do auta pred svadbou. Pozrite si videa Etiketa s panom Ladislavom Špačkom, tam je rozpisany bonton aj pred svadbami.
Odpovedať
https://www.youtube.com/watch?v=B2is9... https://www.youtube.com/watch?v=9qaSi... Tu sa zmienuje u nasadani do auta
Odpovedať
Ale v podstate to ide v tomto poradi. Prve auto: zenich a mama zenicha Druhe auto: Otec zenicha a mama nevesty Dalsie auta: hostia Predposledne auto: svedkovia Posledne auto, spolocensky najvyznamnejsie: nevesta a otec nevesty No a teraz domna, mozte ma ukamenovat. 😛
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, ale toto môže fungovať ak sa ľudia stretnú ešte pred svadbu, ak je nejaká obodierka alebo niečo v tom zmysle a vyrážajú v podstate z jedného miesta 😄 Nie keď sa všetci stretnú až na svadbe a každý ide z iného miesta. My sa určite neplánujeme stretnúť so svokrovcami skôr ako pred obradom, ani so svedkami a ani s dedkom, ktorý ma vedie k oltáru. Každý si príde pekne po svojom 🙂 Dokonca naši pôjdu asi mikrobusom aj so susedmi, a svokrovci zase ďalším mikrobusom s ďalšou rodinou. Žiadne špeci auto pre nikoho, my ideme tiež klasicky našim autom. Ale poznať etiketu nikdy nie je na škodu a človek nikdy nevie kedy sa mu to môže zísť. Pri tejto téme by ma ale zaujímalo a možno mi niekto poradí, či by sa patrilo zabezpečiť ľudom nejaký odvoz domov. Ak je svadba v rámci BA, kde nie je problém zohnať si taxík, či dokonca ísť rannou mhd 😄 Myslím pre tých hostí ktorí neprídu svojim autom.
Odpovedať
Profilova fotka
@ascedant to videjko je super 😄 . Ďakujem, pobavila som sa 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@ascedant nedalo mi to a pozrela som si aj to video etiketa veľká svadba 😄 https://www.youtube.com/watch?v=9qaSi...
Odpovedať
Jasne, neber to nijak v zlom. To bol len návod. V tomto je ozaj spoločensky premakane. Pan Špaček ma ozaj pravidla etikety, podane poučne a humorne aj.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ascedant Naozaj je to super, trošku staršie, ale tieto veci sa nemenia 🙂 Už mám v pláne popozerať aj ďalšie, stolovanie a takéto. To sa človeku môže zísť hocikedy, nielen na svadbe 🙂 Ešte raz ďakujem za tip 🙂
Odpovedať
Hmmm nás priviezlo jedno auto, podľa mňa takk by to aj malo byť, že nevesta so ženíchom príu na obrad spoločne, teda jedným autom, ale tak zas na druhej strane, je to na každom ako si toto porieši
Odpovedať
Dakujem za rady baby, asi to spravime tak ze ja pojdem s ocom svadobnym a zenich so svojimi rodicmi 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?