Neozdobený veterán na svadbu

Baby, mam taku otazku. Priatel vybavil na svadbu veteran cez znameho zadarmo aj s vodicom, ale bude nas brat az z kostola na hostinu. Myslite, ze je to ok? Lebo ked uz ho mame zadarmo, nechcem aby nas viezol 3 minuty a potom tam cakal hodinu a pol :) Ale dalsia vec, co sa chcem opytat, ze ci je normalne, ze ten veteran nebude vyzdobeny. Priatel povedal, ze zdonit ho nebudeme, ze uz sam o sebe je okrasa, ze budeme zdobit auta na rozvoz a to, ktore nas vezme do kostola.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali škodovku a nijak sme ju nezdobili (nepovažovala som to za potrebné) a podľa mňa taký pekný, upravený, vyleštený veterán tiež vôbec nepotrebuje zdobenie, je výrazný a pútavý sám o sebe a menej je niekedy viac ;-)
Odpovedať
@suzie1987 Ahoj Suzie, mozem sa opytat odkial si a ci by si nebola ochotna dat kontakt na toho pana co vam pozicia veterana ? Zhanam totiz tiez a samozrejme zato rada zaplatim. Dakujem
Odpovedať
@tins99 napisala som sem dlhy koment a nezobrazuje sa mi teraz zrazu. vy ho vidite?
Odpovedať
@suzie1987 Nie, nie je vidno nic. No ale k veci, Podla mna uz ked ho budete mat tak by ste ho mali mat uz tak, ze vas privezie do kostola alebo aspon nevestu, lebo na jednom pridete, na dalsom zase odidete, je to podla mna zvlastne. Akoze okay je to zadarmo tak nechces vymyslat ale zase na druhej strane ked mu to uz takto niekto slubil tak uz by to mohol ozeliet ten dany dotycny a proste vas potom pockat kym sa skonci obrad, ved on nemusi stat cely cas vonku, tak isto moze ist na obrad, predpokladam, ze je to niekto znamy tak ho mozno aj bude zaujimat ten obrad v takom pripade by to vobec nemusel byt problem a druha vec, ta vyzdoba vobec nevadi, priatel ma pravdu, ten veteran je proste sam o sebe pekny a netreba nan ziadny stuhy ani nic podobne
Odpovedať
@marianna456 ten sofer nie je nas znamy, to len ten majitel veterana je partnerov obchodny partner. My to mame od nas do kostola 3minuty a pojdeme jednym autom so svedkom a svedkynou, cize mojou sestrou. Auto bude je jemne vyzdobene a kamarat ma X5, som pozerala, ze niektori ludia maju dokonca aj toto auto ako svadobne a este je aj biele, tak azda to bude v poriadku, nie?
Odpovedať
@tins99 pisala som tu, ale nezobrazuje sa mi to. Je mi luto, ale nemozem dat na neho kontakt, je to jeho sukromna zbierka. My sme zo Zahoria a mozete skusite oslovit Veteran klub Myjava.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?