Upevnenie výzdoby na aute

5. aug 201340

Ahojte baby 🙂 chcela by som sa vás opýtať, akými možnými spôsobmi ste upevňovali výzdobu na auto? Máme mackov, veniec aj kvetové girlandy a veľmi by sme to všetko chceli dať na auto len nevieme ako presne 😒..či postačia prísavky alebo použiť niečo iné? Proste celkovo ako ste riešili a upevnili výzdobu na kapote auta? Vopred ďakujem krásne za každú radu 🙂

 • prisavka ne drží na každom aute , naj pevnejšia ozdoba na auto je organzova upevnuje sa napr na zrkadlach a pod kapotou

 • @ricka008  ano organzy mame tiež nejaké..skúsim tam aj to nakomponovať..len taky ten polystyrénový veniec sa ako upevňuje?

 • Aj prísavky držia dobre len treba kapotu pred upevnením prísavky očistiť od vosku a navlhčiť a drží dobre. Prípadne sú aj väčšie prísavky ktoré fungujú na systéme podtlaku tie sú o dosť drahšie ako tie klasické prísavky. Alebo ešte ako pomocné upevnenie o zrkadlá sa dá použiť tenký napr. rybársky silon.
  @andi125

 • ahaa skúsime vyskúšať prísavky ako držia ale silon to je dobrý nápad..ďakujem 🙂
  @gabikaf

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Špecializujem sa na výrobu a prenájom kvetinových pozadí z umelých kvetov.
  nobler
  Senec
  Chránené pracovisko - požičovňa a realizácia sv. výzdoby. Aby bol ten Váš deň tým najkrajším dňom, radi Vám poradíme a pomôžeme.
  Stretnúť sa s každou z vás a počúvať vaše priania. Počúvať, čo máte rada, pozerať sa a vnímať, čím ste jedinečná. A taká bude Vaša výzdoba.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov